قلعه‌نویی: بازی به من نچسبید/می‌خواهیم در جمع سه تیم برتر لیگ باشیم

سرمربی ذوب آهن می گوید دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی، کیفیت کمی داشته است ......

سرمربی ذوب آهن می گوید دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی، کیفیت کمی داشته است.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی و ذوب آهن، امیر قلعه نویی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: مساوی نتیجه خوبی برای هر دو تیم بود. سه مشکل وجود داشت؛ یکی شرایط جوی بود که باعث شد بازی کیفیت لازم را نداشته باشد اما مالکیت توپ ۶۵ بر ۳۵ به نفع ما بود. امروز روز خوب ساختار دفاعی و دروازه بان تراکتورسازی بود. در این شرایط آب و هوایی توانستیم ۹ موقعیت گلزنی ایجاد کنیم و حتی یک بار توپ مان به دیرک دروازه خورد. در مجموع بازی کیفتی خوبی نداشت.

او ادامه داد: تراکتورسازی موقعیت خاصی نداشت. وقتی باد اینچنین در حال وزیدن است، بازی کیفیت لازم را پیدا نمی کند. از تساوی راضی نیستم چون به درد هر دو تیم نخورد. چون ما ۹ موقعیت گلزنی داشتیم، از این تساوی راضی نیستیم. شاید تراکتورسازی از تساوی راضی باشد.

سرمربی ذوب آهن گفت: ما در همه بازی های خارج از خانه دو، سه گل به ثمر رساندیم. هیچ گاه به دنبال انجام فوتبال تدافعی نیستم و همیشه تیم هایم را برای کسب پیروزی وارد میدان می کنم. حسینی همه را دریبل کرد و در سه قدم گل نزد. این موضوع بی دقتی بازیکنان را نشان می دهد. امروز تراکتورسازی در خط دفاعی کم اشتباه تر ظاهر شد و گروسیان هم در چند صحنه واکنش های خوبی داشت.

قلعه نویی افزود: در جایی که باد می وزد، بازیکن قوی با ضعیف فرقی ندارد. در همه شهرها جهت باد مشخص است اما در تبریز باد چرخشی است و این گونه نیست که وزش باد باعث شود باد در هر نیمه به نفع یک تیم باشد. اگر شرایط آب و هوایی خوب بود، در برنامه مان داشتیم که از احسان پهلوان به مدت ۳۰ دقیقه استفاده کنیم اما شرایط جوی این اجازه را به ما نداد. در تبریز مقابل هوادران پر شور تراکتورسازی بازی کردن سخت است اما واقعیت این است بازی به من نچسبید.

او خاطرنشان کرد: تراکتورسازی در دقایق پایانی از روی ضد حمله ها دو موقعیت به دست آورد.

قلعه نویی درباره کیفیت چمن ورزشگاه اظهار کرد: چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) نسبت به شهرهای دیگر در وضعیت خوبی قرار دارد. امروز باد روی روند بازی تاثیرگذار بود. هیچ صحنه ای را به یاد ندارم که رشید مظاهری واکنش نشان دهد. در مجموع تراکتورسازی موقعیت خاصی نداشت. ما از GPS  در بازی ها استفاده می کنیم و همه شاخصه های بازیکنان را زیر نظر داریم. هر بازی را تا ۴۸ ساعت آنالیز می کنیم. امروز جوانان خوب تراکتورسازی و بازیکنان خوب ما پرتلاش ظاهر شدند.

سرمربی ذوب آهن درباره این که فکر می کند جایگاه واقعی تیمش کجاست؟ گفت: ما امروز علی حمام و ایمان موسوی را وارد میدان کردیم و در نیمه دوم به دنبال سه امتیاز بودیم. اگر خدا بخواهد به دنبال حضور در جمع سه تیم برتر لیگ هستیم.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال