قلعه نویی: به خاطر باخت مقابل کره مرا محاکمه کردند اما شکست مقابل عراق حماسه است!

به گزارش مدال، امیر قلعه نویی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در مورد شرایط سپاهان در حال حاضر گفت: خالد شفیعی در بازی برابر تراکتورسازی مصدوم شد و این مصدومیت را به ما اطلاع نداد تا تشدید شود ......

به گزارش مدال، امیر قلعه نویی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا در مورد شرایط سپاهان در حال حاضر گفت: خالد شفیعی در بازی برابر تراکتورسازی مصدوم شد و این مصدومیت را به ما اطلاع نداد تا تشدید شود. به هرحال او یکی دو روز دیگر برای رسیدن به شرایط بازی، زمان می خواهد. کی روش استنلی نیز یک عمل جراحی جزئی داشت اما سایر بازیکنان تیم آماده هستند.


وی در مورد شرایط داوری در این فصل اظهار داشت: مسائلی وجود دارد که در اختیار ما نیست. اخبار خوبی نشنیده ایم و وقتی این اخبار و شایعات را در کنار حقایق و اتفاقات می گذاریم، می بینیم که به هم نزدیک است. ما ضرر زیادی از داوری دیدیم، برای مثال در ابتدای فصل یک داور دو بازی برای ما سوت زد. کافی است که یک مربی یا یک بازیکن، اشتباهی کوچک کند تا جریمه و با او شدیدا برخورد شود.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: اما در این مسائل که مربی و تماشاگران را تا مرز سکته می برد، آقایان تورک و حسن زاده که حرف از فوتبال پاک می زنند، ورود نمی کنند. البته این مسائل چند سالی است که همراه من است و در این شش سال فقط برای من رخ می دهد. من معادلاتی را می دانم که اگر لازم باشد، به مردم می گویم که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است و چه بازی هایی انجام می شود.


قلعه نویی در خصوص این که از اخبار و حواشی انتقال احسان حاج صفی به تراکتورسازی برای سرپوش گذاشتن بر ضررهای سپاهان از داوری استفاده شد، تصریح کرد: مسائلی از قبل از جام جهانی وجود داشته است؛ سه نفر، سعی دارند به ما لطمه بزنند و من به زودی این مسائل را به مردم خواهم گفت. در مورد حاج صفی اما نمی توانم دیگر صحبت کنم و برای او، آرزوی موفقیت می کنم، اگر قرار باشد در این مورد صحبتی شود، بر عهده مدیرعامل باشگاه است.


وی ادامه داد: این اتفاقات دقیقا فصل گذشته برای ذوب آهن می افتاد و برای سپاهان نمی افتاد و حالا در مورد سپاهان، این مسائل رخ می دهد. در چند سال اخیر، یک بازی هم نیست که امیر قلعه نویی در آن مربی یک تیم باشد و داوری به سود تیم حریف سوت نزده باشد. برای مثال در بازی برگشت ذوب آهن و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، چرا هیچ برنامه ای کارشناسی داوری انجام نداد؟ چرا برنامه شب های فوتبالی، نود و ورزش و مردم بازی را از نظر داوری کارشناسی نکردند؟ این موارد تنها یک دلیل دارد و آن هم این است که یک طرف قضیه امیر قلعه نویی است، اگر به جواب این سوال برسید، به خیلی چیزها رسیده اید.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد لیست تیم ملی و دعوت نشدن هیچ بازیکنی از تیم فوتبال سپاهان، تاکید کرد: به هرحال باید به نظر سرمربی احترام گذاشت اما در فوتبالی که پس از شکست مقابل کره جنوبی شما را به دادگاهی کنند، اما شکست برابر عراق حماسه ملی است، دعوت نشدن بازیکنی از تیم دوم جدول به تیم ملی، مسئله عجیبی نیست.


قلعه نویی اضافه کرد: حداقل حق محمد کریمی بود که در لیست تیم ملی باشد اما حضور قلعه نویی در سپاهان این مسائل را هم دارد. در استقلال برعکس این بلا را سر من آوردند، تمرینات ما برای شش ماه، فقط با هفت نفر برگزار می شد و مابقی در اردوی تیم ملی بودند. حتی یک بار یعقوب کریمی با مصدومیت به تیم ملی دعوت شد که اعلام کردیم وی در تمرینات ما حاضر نیست و در کلینیک است.


وی در خصوص حریف بازی تدارکاتی تیمش پیش از دیدار با شهرداری ماهشهر در جام حذفی گفت: با تشکر از آقای آذری و آقای نمازی، قرار شد که روز یکشنبه، یک بازی دوستانه با ذوب آهن داشته باشیم تا علاوه بر آمادگی بیشتر، نشان دهیم که این دو تیم که در زمین رقیب هستند، در بیرون از زمین با یکدیگر رابطه ای صمیمانه دارند. البته این دیدار بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

تگ ها


سپاهان فوتبال