قلعه نویی به دنبال دیگر مدافع سابق استقلال

گل گهر به دنبال جذب مدافع جوان سایپا است تا تیمش را در لیگ بیستم تقویت کند....

به گزارش "ورزش سه"، طاها شریعتی مدافع ۲۰ ساله سایپا که بازی های خوب او در جام جهانی نوجوانان در سال ۲۰۱۷ را به خاطر داریم، این روزها مورد توجه امیر قلعه نویی گرفته و او سعی دارد برای تقویت تیمش، شریعتی را به سیرجان ببرد.

در همین راستا، گل گهری ها برای به خدمت گرفتن این مدافع جوان و آینده دار، حاضر شده اند تا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان که هزنیه بند آزادسازی این بازیکن است را پرداخت کرده تا شریعتی در لیگ بیستم، زیر نظر امیر قلعه نویی کارش را ادامه دهد.


طاها شریعتی خامنه که پرورش یافته باشگاه مقاومت در رده‌های پایه فوتبال ایران است، پس از درخشش در جام جهانی نوجوانان هند به استقلال پیوست ولی در شرایطی که انتظار می‌رفت منصوریان و توفیقی که تصمیم‌سازان آن مقطع باشگاه استقلال بودند، قراردادی بلندمدت با او امضا کنند، بازیکنانی نظیر پادوانی و منتظری ترجیح داده شدند و شریعتی هم پس از یکسال حضور در استقلال و در سن ۱۷ سالگی تصمیم به جدایی گرفت و با قراردادی ۵ ساله به سایپا پیوست.


پیش از این نیز گفته می شد که پس از جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس، مسئولین این باشگاه به دنبال جذب شریعتی هستند تا او را جانشین مدافع تازه جدا شده خود کنند ولی بنا به دلایلی این انتقال شکل نگرفت تا اکنون شریعتی در آستانه حضور در سیرجان و پوشیدن پیراهن گل گهر قرار بگیرد.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ طه شریعتی گل گهر سیرجان گل گهرسیرجان سایپا