قلعه‌نویی: به دیدار با فجرسپاسی مانند یک مسابقه لیگ برتری نگاه می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فجر سپاسی تیمی سختکوش و پرتلاش است و ما به این دیدار همانند یک مسابقه لیگ برتری نگاه می کنیم ......

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فجر سپاسی تیمی سختکوش و پرتلاش است و ما به این دیدار همانند یک مسابقه لیگ برتری نگاه می کنیم

به گزارش مدال و به نقل از وب سایت نود،  امیر قلعه نویی در آستانه دیدار فردای ذوب آهن با فجر سپاسی شیراز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: فجر سپاسی تیمی سختکوش و پرتلاش است و ما به این دیدار همانند یک مسابقه لیگ برتری نگاه می کنیم. فجر سپاسی سابقه سال ها حضور در لیگ برتر را دارد و تیم کوچکی نیست، ما نیز با توجه به همین سبقه، برابر این تیم به میدان می رویم.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به مشکلات تیمش از جمله مصدومیت بازیکنان گفت: علاوه بر مصدومیت هایی که با آن مواجه هستیم، سوآرز نیز به دلیل مشکلاتی که برای وی ایجاد شده قادر به همراهی تیم نیست. من نمی دانم چرا باید در آستانه این بازی حساس او را محروم کنند. همچنین وضعیت مصدومان پرشمار و میزان آمادگی آنهایی که تازه به تمرینات اضافه شده اند نیز دغدغه ماست.

وی با اشاره به انگیزه بازیکنان تیمش برای این دیدار بیان کرد: بازیکنان ما می دانند که باید با انگیزه در این مسابقه حاضر شوند و امیدواریم با یک برد خوب رقابت های جام حذفی را آغاز کنیم.

قلعه نویی گفت: تمام تلاش ما نمایش یک بازی خوب و تماشاگرپسند است، امیدواریم مردم اصفهان نیز از این دیدار استقبال خوبی به عمل آورده و با یک برد خوب جام حذفی را آغاز کنیم.

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال