قلعه‌نویی در بازی مار و پله؛ بالا بروی، نیشت می‌زنند!

سرمربی گل گهر تعبیر جالبی را درباره کسر ۷ امتیاز از تیمش با حکم کمیته انضباطی انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم گل گهر سیرجان که لیگ برتر بیست و یکم را خوب شروع کرد و به صدرجدول مسابقات نیز رسید، به خاطر مسائل مربوط به بازیکن گابنی با حکم کمیته انضباطی ۳ بازی اش مقابل استقلال، پیکان و سپاهان ۳ بر صفر شد تا ۷ امتیاز ارزشمند را که در زمین بازی به دست آورده بود، از دست بدهد.


نکته مهم درباره گل گهر این است که این تیم بعد از حکم کمیته انضباطی از نظر نتیجه گیری شرایط خوبی نداشته و نتوانسته نتایج قبلی را تکرار کند.


این موضوع مورد ناراحتی امیر قلعه نویی سرمربی سیرجانی ها نیز قرار گرفته است. این مربی که پرافتخارترین در لیگ برتر محسوب می شود دیروز بعد از دیدار با مس رفسنجان صحبت های جالبی را در این باره انجام داد.


قلعه نویی ضمن گلایه از حکم کمیته انضباطی تعبیر بامزه ای را از شرایطی که این روزها برای خودش و تیمش ایجاد شده، مطرح کرد. او در این باره گفت: باید ببنید در تاریخ قبلاً این اتفاق افتاده است؟ چنین حکمی نبوده است. البته دلیل آن و دلیل خیلی از چیزها را می‌دانم. ولی فقط باید نگاه کنیم. ۱۰ سال است خیل یاز چیزها را دیدم. از من جام گرفتند، محرومم کردند و ... داستان همه چیز را هم می‌دانم. داستان ما مانند بازی مار و پله شده است! وقتی بالا می‌روی نیشت می‌زنند و پایین می‌افتی! می‌دانم چه خبر است و به آنهایی هم که باید، علناً گفته‌ام.


قلعه نویی در حالی از بازی مار و پله برای خودش استفاده کرد که مثالی هم در این خصوص زد: از همه بازی‌های ما لذت می‌برند و فقط این بازی نیست. مقابل آلومینیوم، فولاد و سپاهان خوب کار کردیم. شاید تنها جلوی استقلال خوب نبودیم. اما روح و نشاط تیم ما را گرفتند. همین الان از منچسترسیتی هفت امتیاز کم کنید اگر توانست بگردد! سخت است. 


در فضای کنونی گل گهری ها منتظر حکم کمیته استیناف در این خصوص هستند. آنها اعتراض خود را به حکم انضباطی انجام دادند و باید دید استیناف چه حکمی در این خصوص صادر خواهد کرد.

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی