قلعه‌نویی دست به راکت شد (عکس)

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان سیرجانی برای دقایقی پینگ پنگ بازی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از دو شکست پیاپی مقابل پرسپولیس و سپاهان و تساوی مقابل مس رفسنجان، طبیعی است که امیرقلعه نویی سرحال نباشد و بازیکنان این تیم هم از این قاعده مستثنی نبودند.


دیدار جام حذفی برابر مس کرمان اما فرصتی برای بازیکنان و اعضای تیم فوتبال گل گهر برای خروج از فشار بود و این مهم در شرایطی برای شاگردان امیرقلعه نویی رقم خورد که آنها در این بازی نیز دقایق پر استرسی را تجربه کردند ولی درنهایت پایانی شیرین با صعود به جمع ۱۶ تیم پایانی مسابقات برای آنها رقم خورد و شاید در مرحله یک هشتم شاهد یک رویارویی جذاب میان امیرقلعه نویی و یکی از تیم های بزرگ فوتبال ایران باشیم.


این پیروزی سبب شده تا حالا شرایط روحی و روانی خوبی برای اردوی گل گهر سیرجان در کمپ الیاف شهریار حاکم باشد و همینطور که در تصاویر نیز مشخص است، امیرقلعه نویی در حاشیه تمرین بدنسازی و کار با وزنه شاگردانش، فرصتی به دست آورده تا به ورزش پینگپ پنگ بپردازد.


در واقع این روزها سرمربی گل گهر که در دوران فوتبال یکی از تکنیکی ترین و خلاق ترین هافبک های فوتبال ایران و آسیا بود، به دلیل مصدومیت های پرشماری که از دوران بازی در پاهای او باقی مانده، توان انجام بازی پرفشار فوتبال را ندارد و پینگ پنگ می تواند ورزش مناسبی برای پیاده کردن نبوغی باشد که در ذهنش دارد.  


نکته دیگر در مورد امیرقلعه نویی اینکه او در دیدار برابر مس کرمان بار دیگر به دلیل محرومیت غایب بود تا سریال غیبت های عجیب او در این فصل ادامه دار باشد. قلعه نویی که محرومیت دیدار جام حذفی برابر استقلال ( در قالب سرمربی سپاهان) را در اولین دیدار فصل با تیم جدیدش برابر سپاهان پشت سر گذاشته بود، در اولین دیدار جام حذفی فصل جدید نیز غیبت داشت ولی در دیدارهای آینده تیمش چه در جام حذفی و چه لیگ برتر مشکلی برای حضور روی نیمکت ندارد.

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی