قلعه نویی: ذوب می خواهد مقابل پارس جنوبی بهترین عملکرد را داشته باشد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به انتقاد از برخی از اشتباهات داوری در دیدارهای لیگ برتر پرداخت ......

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به انتقاد از برخی از اشتباهات داوری در دیدارهای لیگ برتر پرداخت.

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم اظهار کرد:

مرگ هومن عناصری را تسلیت می گویم و از خبرنگاران خوب کشورمان بود.

وی افزود:

قبل از صحبت هایم از آقای اصفهانیان خواهشی دارم و زمانی که 10 هفته به یک تیم این گونه ظلم می شود، از او می خواهم رسیدگی شود؛ در 36 سال عمر فوتبالی ام پنالتی پدیده را ندیده بودم و امیدوارم به این کمک داور دربی را ندهند.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت:

هرزمانی که به ما ظلم می شود، هفته بعد به او پاداش می دهند که بازی پخش مستقیم سوت بزند؛ از قدیم گفته اند ظلم پایدار نیست و هم ظلم می شود وهم توبیخ می دهند.

وی تصریح کرد:

میرزابیگی دو تک به تک ما که آفساید گرفته شد را آن برنامه نشان نداد؛ از حسن زاده و اصفهانیان خواهش می کنم که این 10 هفته را رسیدگی کنند و نمی دانم دیگر به چه کسی بگوییم.

قلعه نویی خاطر نشان کرد:

الان نمی دانم از چه کسی خواهش کنیم و 10 هفته است که در حق ما ظلم می شود؛ هیچ وقت خنده ملکی در جام حذفی را فراموش نمی کنم و احساس و عواطف مربی و بازیکن برایش مهم نبود.

وی افزود:

اگر همین بازی آخر ما را رسیدگی کنند، خوب است؛ از اصفهانیان و حسن زاده که از افراد خوب فوتبال ما هستند درخواست دارم که رسیدگی کنند و فقط و فقط خواهش می کنم که رسیدگی شود.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان مطرح کرد:

تیم بسیار جوان و خوبی است و از آن جایی که بازی در نقش جهان است، ذوب آهن بهترین بازی اش را انجام می دهد و از هواداران نیز خواهش می کنم که از این دیدار استقبال کنند.

وی ادامه داد:

تیم حریف را خوب آنالیز کرده ایم و ما هم تیم خوب است و امیدوارم دیگر فردا ناکامی ها تمام شود و بتوانیم نخستین شکست را به حریف تحمیل کنیم.

قلعه نویی اذعان کرد:

ذوب آهن تیمی است که ریشه دار است و در جام تخت جمشید در اواخر گربه سیاه تیم های بزرگ بود؛ بماند که اخیرا نوسان داشته است و تلاش می کنیم که بتوانیم به آن روزها برسیم و به لحاظ فوتبالی رسیده ایم و انشالله به لحاظ نتایجی هم برسیم.

وی در مورد مسائلی که فروزان امروز مطرح کرده است، عنوان داشت:

از افشارزاده تعجب می کنم که حقایق فوتبال را می داند فقط 5 درصد را اعلام کرده است؛ محسن فروزان هم تنها 5 درصد از این مسائل را اعلام کرد.

سرمربی تیم ذوب آهن در مورد حفظ نتایج اظهار کرد:

زمانی که جلو می افتیم احساس می کنیم که بازی تمام شده است و این مشکل را باید برطرف کنیم؛ گل های هم که دریافت کرده ایم، موقعیت های آن چنانی نیست و باید مشکل را حل کنیم و امیدوارم روز به روز این مشکل برطرف شود.

وی ادامه داد:

چند ایراد فنی داریم و که برخی از آن ها به من باز می گردد و امیدوارم در نیم فصل برخی از آنها را جبران کنیم اما مشکل اصلی ما این است که بازیکنان ما باید نگرش خود را اصلاح کنند.

قلعه نویی بیان داشت:

نبود قاسم به ما خیلی لطمه زد و اگر این بازیکن بود، در حفظ نتیجه به ما کمک می کرد و ان شالله این مشکلات از فردا حل شود.

وی خاطر نشان کرد:

در 50 متر رو به جلو تیم بسیار خوبی هستیم؛ هرجایی که بوده ام به دنبال بازی زیبا هستیم و فوتبال هجومی را دوست دارم و هرکجا بوده ام، همیشه در این زمینه موفق عمل کردیم و فردا هم با پتانسیلی که داریم، امیدوارم پیروز شویم.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان ضمن درخواست از هواداران ذوب آهن برای حضور در بازی فردا، بیان کرد:

هواداران ذوب آهن باید فردا خودشان را نشان دهند و آن ها باید بیایند و از تیم ریشه دار ذوب آهن حمایت کنند.

وی در مورد نقشش برای انتقال بازی ذوب آهن به نقش جهان گفت:

در حد استاندار نیستم اما از او تشکر می کنم و از دو باشگاه ذوب آهن و سپاهان تشکر می کنم و تعامل خوب انجام شد و نقش را مدیریت خود باشگاه و استان داشتند.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال