Banner

قلعه‌نویی: سپاهان نسبت به فصل گذشته شرایط بهتری دارد

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان با ابراز رضایت از بازیکنان جذب شده، در خصوص اردوهای آماده‌سازی و شرایط شاگردانش صحبت کرد...

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد و بازی‌های بسیار خوبی را انجام داده است و من از بچه‌های تیم نهایت تشکر را دارم که با جدیت هرچه را که ما خواستیم انجام دادند.
به گزارش مدال، تیم فوتبال سپاهان پس از پشت سر گذاشتن دو اردو در کردان کرج و همچنین کشور ترکیه و بازی در مقابل حریفان تدارکاتی از روز یکم مرداد ادامه تمریناتش را در شهر اصفهان پی گرفته است.
در خلال تمرینات امروز امیر قلعه‌نویی سرمربی این در ابتدا در ارتباط با شرایط اردوهای اخیر و همچنین وضعیت کلی تیم فوتبال سپاهان گفت: «ما بر اساس تقویمی که برای شروع لیگ به ما اعلام‌شده بود کارمان را شروع کردیم و بر اساس همان زمان‌بندی، اکنون در شرایط مسابقه هستیم. من معتقدم عقب افتادن بازی‌ها یک مقدار به تیم‌های مثل ما که تابع نظم و انضباط هستیم ضرر می‌زند و تیم‌های که دیرتر شروع کردند یقیناً به نفع آن‌ها خواهد شد. ما که زودتر شروع کردیم و در حال حاضر اردوی دوم خودمان را پشت سر گذاشتیم در حال حاضر بدن‌ها شرایط مسابقه را دارا هستند و همان‌طور که گفتم به ضررمان تمام می‌شود.»
وی در همین ارتباط افزود: «به‌هرحال امیدوارم هر چه زودتر سازمان لیگ برنامه بازی‌ها را اعلام کند تا تکلیف همه مشخص شود.»
وی در ارتباط با شرایط فعلی تیم افزود: «تیم ما شرایط بسیار خوبی دارد و بازی‌های بسیار خوبی را انجام داده است و من از بچه‌های تیم نهایت تشکر رادارم که با جدیت هرچه را که ما خواستیم انجام دادند و از و مسئولان باشگاه هم ممنونم که هر آنچه که ما می‌خواستیم را برای ما فراهم کردند.»
قلعه نویی درباره نحوه یارگیری این تیم افزود: «از یارگیری‌های انجام‌شده بسیار راضی‌ام اما هنوز باید دو بازیکن دیگر را باید به جمع تیم اضافه کنیم تا تیم برای انجام چهل بازی آماده شود، چراکه اگر قرار است ما در سه جام حضورداشته باشیم باید در چهل بازی به میدان برویم.»
وی در ادامه افزود: «من فکر می‌کنم از هر نظر تیم امسال به نسبت فصل گذشته بهتر است به چند دلیل. اول اینکه آن بازیکنانی که در فصل گذشته به تیم آمدند مثل محمد کریمی، پیام نیازمند و چند جوان دیگر یقیناً امسال شرایط بهتری را تجربه خواهند کرد. ضمن آنکه بازیکنان خارجی هم که به تیم اضافه شدند هم مثل کومان امسال در وضعیت بهتری دارد. در نحوه یارگیری هم به نسبت فصول قبل بهتر عمل کردیم و نقاط ضعفی را که پارسال داشتیم با ورود این بازیکنان مطمئناً پوشش دادیم. از همه مهم‌تر دو سال پیش تیم در جایگاه چهاردهم لیگ را به پایان رساند و امسال به‌عنوان تیم دوم و همین موضوع باعث افزایش روحیه تیم خواهد شد. ضمن اینکه بازیکنان آن اعتمادبه‌نفس لازم را به دست آوردند و متوجه شدند که اینجا سپاهان است و جزو بزرگ‌ترین و پرافتخارترین تیم‌های ایران و آسیا به شما می‌رود. درمجموع با توجه به توضیحاتی که ارائه دادم باید بگویم شرایط تیم به نسبت به فصل گذشته شرایط خیلی بهتری دارد.»

بیشتر بخوانید:

کیانی: تاخیر در برگزاری لیگ باعث افت تیم‌ها می‌شود

تگ ها


سپاهان امیر قلعه نویی اردوی سپاهان ترکیه لیگ برتر فوتبال ایران سازمان لیگ آغاز لیگ نوزدهم سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال