قلعه‌نویی: شاهین تماشاگرپسند بازی کرد

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازی هفته گذشته این تیم مقابل شاهین شهرداری بوشهر توضیحاتی را ارائه داد و معتقد است که این تیم فوتبال پاکی به نمایش گذاشته است....

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازی هفته گذشته این تیم مقابل شاهین شهرداری بوشهر توضیحاتی را ارائه داد و معتقد است که این تیم فوتبال پاکی به نمایش گذاشته است.

به گزارش مدال، امیر قلعه‌نویی عصر امروز در حاشیه تمرین تیم سپاهان اظهار داشت: بازی سختی در هوای گرم و شرجی بوشهر بسیار سخت بود، اما بازیکنان ما خیلی خوب و منطقی بازی کردند و ما یک بازیکن خیلی خیلی خوب داشتیم که آن سپاهان بود، این تیم خیلی خوب فوتبال بازی کرد.

سرمربی سپاهان بیان داشت: ما باید از موقعیت‌های خود به نحو مطلوب استفاده کنیم؛ شاهین بوشهر تیم خوبی است و به دنبال فوتبال پاک بود؛ آن‌ها می‌توانستند طور دیگر بازی کنند، اما تماشاگر پسند بازی کردند.

وی درباره خریدهای این فصل سپاهان نیز گفت: ما خریدها را بر اساس افکار تاکتیکی انجام دادیم و امیدوارم این بازیکن‌ها هفته به هفته بهتر شوند؛ توقع ما هم همین است.

قلعه‌نویی درمورد بازی با ماشین‌سازی تبریز نیز اظهار داشت: این تیم یک مربی جوان دارد که بازیکنان آن هم دونده هستند، افکارشان در ضد حمله است و هدف اولشان گل نخوردن است؛ برای این بازی هم غایبی نخواهیم داشت.

بیشتر بخوانید:

تابش: تعویق بازی ربطی به نقش جهان ندارد