قلعه‌نویی: شاید چون تیم اصفهانی هستیم داوری‌ها به ضرر ماست

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از شکست تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز ابراز تأسف کرد و گفت: در دیداری باختیم که باید در آن هشت گل به ثمر می رساندیم ......

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از شکست تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز ابراز تأسف کرد و گفت: در دیداری باختیم که باید در آن هشت گل به ثمر می رساندیم.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود ، امیر قلعه نویی پس از حذف زودهنگام تیمش از مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور با شکست مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: درباره بازی واقعاً نمی دانم چه بگویم. دیداری را که باید با هشت گل به سود ما تمام می شد، باختیم. متأسفانه توپ های ما به گل نرفت. فجر اگر همین روند را در لیگ یک هم داشت، جایگاهش فرق می کرد.

وی در مورد قضاوت محمد ملکی، داور دیدار ذوب آهن - فجرسپاسی شیراز گفت: حاج ملک اشتباه می کند و چندین جلسه محروم می شود. همان اشتباه را فغانی در بازی ذوب آهن - سپاهان مرتکب شد، اما هفته بعد به او قضاوت بازی پخش مستقیم را دادند. پنالتی که داور برای ما گرفت، سخت گیرانه بود. داور در دقیقه ۱۱۷ پنالتی ما را نگرفت، شاید ما تیم اصفهانی هستیم این مسائل را ایجاد می کنند. من واقعاً نمی دانم. داور دقیقه ۱۱۷ را ببیند و اگر اشتباه کرده، معذرت خواهی کند. چرا در بازی سپاهان و ذوب آهن هیچ کس صدایش در نیامد و به داور برای تشویق قضاوت یک بازی پخش زنده را دادند؟

سرمربی ذوب آهن در ادامه گلایه های خود نسبت به قضاوت داور مسابقه خاطرنشان کرد: حاج ملک را با اشتباهش در بازی پرسپولیس - سیاه جامگان به لیگ یک فرستادند و عین همان اشتباهات را در بازی سپاهان و ما انجام دادند و یک بازی پخش زنده به آن داور دادند. به داور و فدراسیون فوتبال و کمیته داوران «خسته نباشید» می گویم. صحنه دقیقه ۱۱۷، صددرصد پنالتی بود. رجب زاده و دو بازیکن لبنانی ما و سوارز نبودند، اما تیم ما خوب بازی کرد. بازی باید با اختلاف هفت گل به سود ما تمام می شد، اما باختیم. این برای من جای تعجب است. بازیکنان تیم ما از نظر فنی بسیار خوب بودند و مهدی پور هم نخستین پنالتی عمرش را هدر داد.

قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که «برخی از بازیکنان ذوب آهن با تماشاگران درگیر شدند. با توجه به اینکه روی مسائل انضباطی حساس هستید، آیا برخوردی با آنها می کنید؟»، تصریح کرد: تیم ذوب آهن از نظر اخلاقی و ساختاری بسیار خوب است و مرتضی تبریزی و دیگر بازیکنان قصد گلزنی داشتند، اما به هر حال توپ ها گل نشد و با توجه به حرف هایی که به میان آمد، آستانه صبر بازیکن تمام شد و آن حرکت را انجام داد. او نباید این حرکت را انجام می داد و باید مستقیم به رختکن می رفت.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال