قلعه‌نویی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری به فولاد بزنیم

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از بازی این تیم با فولاد حضور یافت....

به گزارش مدال، امیر قلعه‌نویی پس از برد خانگی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: خدا را شکر با یک بازی منطقی توانستیم سه امتیاز را بگیریم و هر چند لیاقت‌مان بود گل‌های بیشتری بزنیم. روی یک موقعیتی هم گل خوردیم که 30 درصد هم نبود. در بازی قبل هم خیلی خوب عمل کردیم. هر کس بازی سپاهان را می‌بیند لذت می‌برد و گل‌ها و فرصت‌های زیادی رد و بدل می‌شود. از بچه‌ها تشکر می‌کنم.

وی در مورد صحبت‌های جواد نکونام مبنی بر اینکه افتخار می‌کند با کارلوس کی روش مقایسه می‌شود و ما نمی‌توانیم برای کی‌روش استنلی تابعیت بگیریم و در تیم ملی از او استفاده کنیم، گفت: نظرش است دیگر!

سرمربی تیم سپاهان در مورد اینکه گزینه اصلی هدایت تیم ملی است،‌ بیان کرد: من راجع به تیم ملی روز گذشته صحبت کردم.

قلعه‌نویی در مورد داوری این مسابقه نیز توضیح داد: به نظرم اتفاق 10 درصدی هم نیفتاد که در نتیجه تأثیرگذار باشد. من دو بازی قبل هم که باختم از داور تشکر کردم. نسل جوان داوران‌مان با تمام مشکلاتی که دارند به نظرم شاید از فوتبال ما هم بالاتر باشند.

وی درباره عملکرد سروش رفیعی گفت: رفیعی امروز خیلی خوب بود. او بازیکنی است که قبلاً هم با من کار کرده است و شاخصه‌های خوبی دارد. او چون فکر خوب همراه با تکنیک دارد در هر تیمی می‌رود خیلی زود می‌تواند تأثیرگذار باشد.

«جواد نکونام گفته است ما نمی‌خواهیم یک نفر آشپز باشد و بیاید کنار زمین!»، سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که به نظرش منظور نکونام از بیان این جملات چیست،‌ گفت: باید از خودشان بپرسید منظورش چیست. سؤال را باید از آدمی که صحبت کرده می‌پرسیدید! ما فعلاً باید به خاطر این برد خوشحالی کنیم و بنشینیم فیلم بازی را ببینیم و نقاط ضعف و قدرت را پیدا کنیم. نباید دنبال این حرف‌ها باشیم.

قلعه‌نویی در مورد برنامه‌ریزی تیم سپاهان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ما تا آخر اسفند ماه برنامه‌ریزی‌مان را انجام دادیم و حتی برای بازی پلی‌آف حریف‌مان آنالیزور فرستادیم. همه برنامه‌ریزی‌ها انجام شده است.

ویدرباره نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: من قبلاً هم گفتم و یک بار دیگر به شهر خودرو و استقلال بابت صعودشان تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله پرسپولیس و سپاهان هم به همراه این تیم‌ها نماینده شایسته‌ای برای ایران باشند و بتوانیم از کشورمان دفاع کنیم. با تمام مشکلات دیدید دو نماینده ما چقدر بااقتدار به مرحله گروهی رسیدند. سپاهان هم تیم آماده‌ای است، اما ما در نیم‌فصل فقط یک بازیکن گرفتیم. دو بازیکن‌ هم که جایگزین بازیکنان دیگر شدند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خاتمه اظهار داشت: در هر صورت تیم‌ ما الان شرایط خیلی خوبی دارد، اما یک چیز را با تجربه‌ام به شما می‌گویم. معمولاً بازیکنان ایرانی در جام باشگاه‌ها با انگیزه و کیفیت بیشتری بازی می‌کنند. بازیکنان استقلال و شهر خودرو هم این را نشان دادند. می‌دانید ابزار مالی کشورهای عربی و شرقی‌ها قابل مقایسه با ما نیست، اما ان‌شاءالله چهار تیم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
مربی پرسپولیس خبر داد؛ استوکس از نظر بدنی آماده نیست
رونمایی از شماره پیراهن خرید جدید آبی‌ها

تگ ها


نشست خبری نشست خبری امیر قلعه نویی امیر قلعه نویی سپاهان فولاد سپاهان فولاد فوتبال ایران سپاهان فولاد خوزستان سپاهان-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال