قلعه‌نویی: نمی‌خواهند یک تیم شهرستانی قهرمان شود

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان شرکت کرد و درباره سیل گلستان و وضعیت تیمش حرف زد....

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان شرکت کرد و درباره سیل گلستان و وضعیت تیمش حرف زد.

 امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و ذوب آهن اصفهان گفت: ‌نمی‌دانم عید را تبریک بگویم یا نه. برای این اتفاقاتی که در ایران رخ داده واقعا متاسفم. مسئولان باید تمهیدات لازم را می‌اندیشیدند و اینکه چرا نکرده‌اند، جای سؤال دارد. وی افزود: فکر می‌کنم این هشتمین تجربه‌ام در دربی اصفهان است و باید بگویم این بازی همیشه بهترین فضا را داشته است. دربی اصفهان همیشه سطح بالایی داشته است چه زمانی که این دو تیم جایگاه های اول و دوم جدول را داشتند و چه سال گذشته. همیشه جو بازی و سطح آن بالا بوده است، البته بیانیه‌هایی اخیرا صادر شده که فضا را تحت الشعاع خود قرار داده است. من تعجب می‌کنم از باشگاه ذوب‌آهن که چرا به این قضیه دامن زدند، چرا که بحث من با داوران بود و ربطی به سپاهان و ذوب آهن نداشت. یک سوال از آذری دارم که یک نمونه پیدا کند تا در آن صحنه با یک سوت دو امتیاز از تیم گرفته شده و تماشاچیان، سرمربی و یکی از بهترین بازیکنان تیم هم محروم شدند. گِله دیگر من این است که شاید ما نباید این بازی را در این تاریخ برگزار می‌کردیم، البته قبلا حق‌مان را به تیم‌های دیگر دادند اما الان بهتر بود این بازی در شرایطی برگزار می‌شد که در وضعیت بهتری قرار داشتیم. به همین ترتیب فضا را از ما گرفته‌اند. بعد از بازی با پرسپولیس چند هفته به اوج رفتیم و خودمان را پیدا کردیم اما بحث داوری تراکتورسازی پیش آمد بعد از آن آمدیم دوباره شرایط خوبی پیدا کنیم که دوباره اتفاقات دیگری رخ داد.

وی در واکنش به اینکه باید دعا کنیم تا مشکلات کشور از قبیل مشکل سیل برطرف شود گفت: دعا چیز خیلی خوبی است اما خدا نمی‌گوید در خانه‌تان بنشینید و دعا کنید تا مشکلات حل شود. مسئولان ما باید یکسری مسائل را رعایت کنند و تمهیداتی بیندیشند. می‌دانیم که آنها تلاش‌شان را می‌کنند اما با اینکه تمهیداتی اندیشیده شود موضوع خیلی فرق می‌کند. باشگاه بزرگ سپاهان فردا درآمدش از این بازی را برای همین موضوع سیل‌زدگان اختصاص داده است. از مردم هم می‌خواهم که از این بازی استقبال کنند و همت عالی‌شان را نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان مطرح کرد: اگر یک تیم شهرستانی قهرمان لیگ برتر شود خیلی از معادلات عوض می‌شود به نظرم سپاهان و پدیده معادلات را عوض کردند و شاید بعضی‌ها از این خوش‌شان نیاید.