قلعه‌نویی: نفت «سوپرمن» داشت/ کلاس بازی جوانمردانه بگذارند!

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان در نشست خبری بازی حضور یافت....

قلعه‌نویی: نفت «سوپرمن» داشت/ کلاس بازی جوانمردانه بگذارند!

به گزارش مدال، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان و تساوی بدون گل گفت: بازی در نیمه اول زیاد خوب نبود. تک موقعیت داشتیم اما نیمه دوم فوتبال خوبی را بازی کردیم. موقعیت زیادی داشتیم و امروز سوپرمنی درون دروازه نفت بود به اسم سوشا مکانی که از شانس ما بازیکن هفته می‌شود و هفته‌های بعد شرایط دیگری دارد! من به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. توپ به جز یک مورد به سمت دروازه ما نیامد. از نتیجه راضی نیستم چون نه تنها در این بازی بلکه هفته قبل هم حق ما برد بود.

قلعه‌نویی با انتقاد به بازی جوانمردانه، تصریح کرد:اما ما از نوع بازی حریف گله داریم. هر زمانی که می‌خواستیم شکل بگیریم یک نفر به زمین می‌افتاد. تا می‌گفتند یک، یک نفر روی زمین می‌افتاد، تا می‌گفتند 2، 2 نفر روی زمین می‌افتادند. تنها ایرادی که می‌توانم بگیرم این است که فیفا از فوتبال بازی جوانمردانه را بردارد. بازی جوانمردانه یک چیز دیگر است. من برای سوشا آرزوی سلامتی دارم اما خواهش من این است تعریف درستی از بازی جوانمردانه شود. زمان مفید در آسیا زیر 42 دقیقه است اما در بعضی از تیم‌ها زیر 30 دقیقه می‌بینیم. از آقای تاج می‌خواهم به فیفا نامه بزند و تکلیف این کلمه را مشخص کند.

سرمربی سپاهان درباره تماشاگران و اینکه سپاهان مشکل تمام‌کننده دارد، یادآور شد: من مربی زمانی باید ناراحت باشم که تیم موقعیت نداشته باشد اما ما موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. تماشاچی هم حقی دارد اما اگر خدای نکرده چیزی باشد ما محکوم می‌کنیم. طرفدار آمده که فوتبال ببیند اما وقتی برای یک اتفاق معمولی بازیکن زمین می‌افتد تماشاگر هم خسته می‌شود. این روش‌ها برای من قابل هضم نیست. من از تیم پایین جدول تا تیم ملی مربیگری کرده‌ام و در همه بازی‌ها آمار گل‌های تیم بالا بوده است. من این را مرگ خودم می‌دانم که بخواهم چنین کارهایی را انجام دهم.

وی ادامه داد: یا بازی جوانمردانه را جمع کنند یا کلاس بگذارند و این کلمه را درست تعریف کنند. قلعه‌نویی درباره حضور حسینی در تیم، گفت: حسینی بازیکن باکیفیت و تعیین‌کننده‌ای است. او هفته به هفته بهتر می‌شود.

اخبار مرتبط:
غیبت تارتار در نشست خبری/ پاشایی: نتیجه بدی نگرفتیم
خلاصه بازی سپاهان 0 - 0 نفت مسجدسلیمان/ ویدیو
سپاهان 0 - 0 نفت مسجدسلیمان/ لشکر ژنرال باز هم متوقف شد 

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری نشست خبری قلعه نویی امیر قلعه نویی قلعه نویی قلعه نویی سپاهان کنفرانس خبری قلعه نویی کنفرانس امیر قلعه نویی سپاهان نفت مسجد سلیمان سپاهان نفت مسجدسلیمان هفته چهارم لیگ نوزدهم هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهارم لیگ برتر لیگ برتر ایران سپاهان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال