قلعه نویی و دشمنان بزرگ در جمع پرسپولیس

تقابل امروز پرسپولیس و گل گهر از اهمیت زیادی برای هر دو تیم برخوردار است و این اتفاق البته می‌تواند حواشی بزرگی را به دنبال داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی در شرایطی امشب مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که در اردوگاه حریف بازیکنان زیادی نسبت به وی موضع دارند و این مساله کار او را در خصوص انگیزه‌های شخصی این بازیکنان سخت خواهد کرد.

پیروانی – قلعه نویی


همکاران سابق در تیم ملی بعد از بازی پرماجرای استادیوم نقش جهان به دشمنان بزرگی علیه یکدیگر تبدیل شدند. پیروانی جملاتی تند را علیه قلعه نویی در برنامه زنده تلویزیونی مطرح کرد و در ادامه نیز سرمربی وقت سپاهان پاسخ وی را داد. آنها در بازی تدارکاتی پیش فصل هم با یکدیگر برخورد نداشتند و در بازی رفت در سیرجان نیز با توجه به محرومیت قلعه نویی آنها با هم برخورد نداشتند و باید دید در دیدار امشب لنز دوربین‌ها چه فریم‌هایی از این دو ثبت خواهد کرد.

سعید آقایی و آب تهران


ماجرای مدافع چپ پرسپولیس و امیر قلعه نویی از روزهای پایانی فصل گذشته استارت خورد. جایی که اختلاف نظر او و سرمربی تیم باعث شد تا او بیشتر بازی‌ها را سکونشین و نیمکت نشین شود. قلعه نویی بعد از حضور آقایی در پرسپولیس و در حاشیه دیدار تدارکاتی با این تیم در ابتدای فصل به کنایه به او این بازیکن می‌گوید از وقتی آب تهران را خوردی تحویل نمی‌گیری و ... . ماجرایی که حواشی چند ساعته‌ای را در فضای مجازی شکل می‌دهد.

نوراللهی – عالیشاه، سربازان سرکش قلعه نویی


پرسپولیس در کورس قهرمانی قرار داشت و ناگهان ماجرای مشمول شدن دو ستاره این تیم اردوگاه برانکو ایوانکوویچ را با حاشیه بزرگی مواجه می‌کند و این در حالیست که تراکتور به عنوان رقیب پرسپولیس در تلاش برای قهرمانی بود. با این حال حضور این دو در تراکتور و بازی در چند دیدار در نهایت با اعلام محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه همراه می‌شود. بعد از این اتفاق برخوردهای سردی از سوی قلعه نویی با این دو بازیکن صورت می‌گیرد که گلایه‌های آنها را هم در پی داشت و در روزهای پایانی هم که ماجرای عالیشاه و اتهام کم کاری به این بازیکن. 

پهلوان؛ سربازی که تیم قلعه را ۸ نفره کرد


امیر قلعه نویی در روزهای پایانی حضور احسان پهلوان انتقاد زیادی نسبت به عملکرد این بازیکن و البته دانیال اسماعیلی فر داشت. اوج انتقاد او در یکی از بازی‌ها بود که اعلام کرد نمایش پهلوان و دو بازیکن دیگر این تیم به شکلی بوده که آنها هشت نفره مقابل حریف قرار گرفته بودند. اتفاقی که ناراحتی پهلوان را هم در پی داشت و در نهایت او در روزهای پایانی راهی پادگان شد و بعد از آن به ذوب آهن بازگشت. 

میلاد سرلک؛ بازیکن مازاد ژنرال


هافبک دفاعی شماره ۱۰ پرسپولیس در دوره ای که امیر قلعه نویی هدایت سپاهان را برعهده گرفت نتوانست نظر این سرمربی را به خود جلب کند و از سوی وی در لیست مازاد قرار گرفت تا مجبور به ترک اصفهان و حضور در نساجی مازندران شود. سرلک که بعد از این جدایی ماجراهای عجیبی را حتی تا محرومیت و جریمه چند میلیاردی متحمل شده بود در نهایت به پرسپولیس پیوست تا اکنون بار دیگر مقابل قلعه نویی قرار گیرد و انگیزه شخصی خود را برای اثبات توانایی‌اش در این بازی احتمالا شاهد بود.

از دیگر بازیکنانی که با امیر قلعه نویی دچار مشاجره لفظی شده اند می‌توان به حامد لک اشاره کرد که البته ماجرا آنقدر پررنگ نیست و سرمربی وقت سپاهان در بازی فصل گذشته این تیم مقابل ماشین سازی نسبت به اتلاف وقت گلر حریف معترض بود و لحظاتی بازی به تنش کشیده شد. اما مسلما در این بازی هم در صورت پیش رفتن شرایط به سود پرسپولیس باید شاهد تکرار حربه حامد لک باشد.

تگ ها


گل گهرسیرجان پرسپولیس تهران امیر قلعه نویی