قلعه‌نویی و شاگردانش در جشن تولد هوادار روشن‌دل

کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال سپاهان به همراه برخی از مدیران این باشگاه در مراسم جشن تولد هوادار روشن دل اصفهانی حاضر شدند....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در حاشیه تمرین روز گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان، مراسم جشن تولد محمد کیانی، هوادار روشن دل سپاهانی برگزار شد.

محمد کیانی جوان اهل فلاورجان اصفهان است که از سالهای نوجوانی جزء طرفداران تیم سپاهان می باشد، ولی متاسفانه بخت با او یار نبود و در دوران جوانی و در آستانه نوروز ۱۳۹۵ در اثر سانحه تصادف، شدیداً مصدوم شد و به کما رفت.

اما پدر و مادر و خانواده محمد، امید خود را از دست ندادند و پس از پیگیری های مداوم در خصوص درمان این هوادار طلایی دل و صرف هزینه ای زیاد و مراقبت های ویژه، به فضل الهی، پس از یکسال و نیم که محمد زندگی نباتی خود را طی می کرد، مجدداً به زندگی بازگشت و حیاتی دوباره یافت.

 هر چند که محمد قادر به دیدن و حرکت کردن نیست، اما همچنان او از دوستداران تیم محبوب خود و شهرش است و قلبش به عشق سپاهان می‌تپد و آرزو داشت باز هم بتواند در کنار طلایی پوشان سپاهان باشد و آنان را حس کند.

در همین راستا امیرقلعه نویی به همراه بازیکنان، کادرفنی و سرپرستی تیم فوتبال سپاهان و برخی از مدیران این باشگاه به پاس تجلیل و قدردانی از این هوادار طلایی و برآورده کردن آرزوی او، روز گذشته و قبل از شروع تمرینات این تیم، پذیرای محمد جوان بودند تا در روز تولد او و آغاز بیست و پنجمین سال زندگیش، از وی و خانواده اش دلجویی کرده باشند.

اخبار مرتبط:

واکنش باشگاه سپاهان به مرگ پسر 8 ساله

تگ ها


اخبار سپاهان اخبار باشگاه سپاهان سپاهان امیر قلعه نویی سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال