قلعه‌نویی: کسب عنوان باشگاه اخلاق‌مدار برای ذوب‌آهن باعث افتخار است

سرمربی ذوب آهن کسب عنوان باشگاه اخلا ق مدار توسط کشور را مایه افتخار دانست ......

سرمربی ذوب آهن کسب عنوان باشگاه اخلا ق مدار توسط کشور را مایه افتخار دانست.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود ، سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در دیداری که با سرگروه های هواداران این تیم داشت به بیان اخبار جدیدی از ورزشگاه اختصاصی سبزپوشان پرداخت. 

 طبق اعلام آذری، باشگاه ذوب آهن در تلاش است تا منابع مالی جدیدی جذب این تیم شوند تا به وسیله حضور آنها شرایط این باشگاه نیز تغییر کند، از جمله تغییراتی که ذوبی ها در نظر دارند تعویض چمن ورزشگاه فولاد و همینطور ایجاد سکوی جدید برای هواداران در زیر اسکوربورد است که باید دید تا چه زمانی محقق خواهد شد.

**بازدید تیم فوتبال ذوب آهن از کارخانه عظیم ذوب آهن/ تجلیل از کارگران زحمت کش ذوب آهنی

مربیان، مدیران و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن پیش از ظهر امروز با حضور در کارخانه ذوب آهن از بخشی از خط اول جبهه صنعت ایران بازدید کردند.

کاروان تیم فوتبال ذوب آهن ابتدا با حضور در تالار آهن این شرکت، در ویژه مراسم میلاد امام رضا(ع) شرکت کردند.

در این مراسم که مشاورین، مدیران، معاونین و پرسنل ذوب آهن حضور داشتند "امیرقلعه نویی" به نمایندگی از تیم فوتبال ذوب آهن از تمامی تلاش های پرسنل و کارگران شریف ذوب آهن تقدیر کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در سخنان خود گفت: افتخار باشگاه ذوب آهن این است که همیشه به عنوان باشگاه اخلاق مدار در ایران مطرح بوده و کسب جام اخلاق و کسب عنوان مدیر نمونه باشگاهی کشور توسط سعید آذری، مؤید این موضوع است.

پس از آن مربیان و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن به مناسبت هشتمین سال افتتاح  کوره بلند شماره ۳ ذوب آهن در محل این کوره حاضر شد و ضمن آشنایی با روند تولید، از کارگران با اهدای شاخه گل تقدیر کردند و با آنان عکس یادگاری گرفتند.

 

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال