قلعه‎نویی: یک باشگاه داخلی به کی‌روش ۹۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده

سرمربی سپاهان از سازمان لیگ خواست تا پرداخت باشگاه‌ها به بازیکنان را به صورت شفاف منتشر کند....

به گزارش مدال، قلعه نویی در ابتدای صحبت‌هایش درباره پرداختی‌های مالی به بازیکنان گفت: پارسال هم درخواست داشتیم که مسوولان سازمان لیگ قرارداد‌ها را منتشر کنند. امسال هم اعلام آمادگی می‌کنیم. باید دید این آمار و ارقام حقیقت دارد یا نه. مثلا قرارداد بازیکنان را منتشر کنند. بعضا حقیقت دارد، اما بعضی اوقات که می‌خواهند سیاه کنند نام بعضی تیم‌ها را می‌آورند.


سرمربی سپاهان در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: ابتدا باید از آقای تاج و کمیته تعیین وضعیت نیز تشکر کنم. امسال یک سری سختگیری انجام شده تا فوتبال ما قانونمند شود. قبل از این مماشات می‌شد تا در نهایت باشگاه‌ها لطمه بخورد. اگر ۱۰ سال پیش با یک سری تلفن و توصیه مجوز حرفه‌ای بدهند و بعد به امان خدا رها کنند. درفوتبال هر چقدر پول تزریق شود کم است. اما دو سه مشکل هست اول باید ببینیم خروجی آن چقدر است. البته باید دید با حقوق کارمند تناسبی دارد. مثلا ما در آلمان که بودیم آن موقع مارک بود و یورو نبود و مثلا حقوق یک کارمند عالی رتبه ۵۰۰۰ مارک بود. با همان پول زندگی‌اش را می‌کرد. می‌خواهم بگویم خروجی آن در جامعه چطور است و تناسبی با حداقل درآمد دارد یا نه. متاسفانه در مملکت ما این تناسب به حداقل رسیده است.


وی درباره اینکه آیا از نقل و انتقالات تیمش رضایت دارد یا خیر گفت: جا دارد از مسوولان تشکر کنیم. آقای دکتر عظیمیان مدیر نمونه بخش کارگری شده است، ولی از نظر من زمانی مهم است که بازیکنانم در تمرینات باشند. الان که در هفته دوم تمرینات هستیم سه بازیکن حاضر نیستند. ما ۹ خروجی داشتیم، اما سه ورودی داشتیم. باشگاه همچنان در حال مذاکره با کی روش و کومان است. متاسفانه یکی از باشگاه‌های داخلی به کی روش ۹۰۰ هزار دلار پیشنهاد داده و بهرحال ایشان هم جوابی که باید به ما نداده است. اگر نتوانیم ایشان را بگیریم قطعا با دیگر گزینه‌ها صحبت خواهیم کرد. تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم و یک سری جوانان جویای نام آوردیم تا نقاط ضعف فصل گذشته را جبران کنیم.


قلعه نویی درباره حضور استراماچونی و ویلموتس و کالدرون گفت: این رفت و آمد‌ها قطعا به فوتبال ما کمک می‌کند. مربیانی که آمدند مربیان بزرگی هستند و از جایی آمدند که صاحب سبک هستند. اما بحث خروجی است و آیا ما از این سرمایه می‌توانیم به خوبی استفاده کنیم. اگر خروجی خوبی داشته باشد این رفت و آمد‌ها یقینا می‌تواند به فوتبال ما کمک کند.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد نجومی به کی‌روش/ باشگاه سپاهان کدام تیم را هدف گرفت؟

 

 

تگ ها


امیر قلعه نویی استنلی کیروش اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات لیگ برتر خلیج فارس فوتبال