قلعه نویی یک روز پس از پایان اخبار جدایی (عکس)

در روزهایی که محمود فکری فشار زیادی را در استقلال تحمل می کرد، امیرقلعه نویی یکی از گزینه های جدی جانشینی او به شمار می رفت....

به گزارش "ورزش سه"، یکروز پس از انتخاب فرهاد مجیدی دیگر تمام اخباری که پیرامون نیمکت آبی پوشان پایتخت وجود داشت، تمام شد و سرمربی جدید استقلال روز پنج شنبه اولین تمرین خود را ضمن معارفه با آبی ها برگزار کرد.


پیش از این البته امیرقلعه نویی در شرایطی یکی از گزینه های جدی استقلال به شمار می رفت که مدیران گل گهر به هیچ وجه راضی به این انتقال نبودند و حتی در تمرین روز گذشته آبی پوشان سیرجانی حضور پیدا کردند و از سرمربی و بازیکنان تیمشان خواستند تا با تمرکز برای رسیدن به اهداف بزرگی که برای گل گهر ترسیم شده است، فعالیت کنند.


امیرقلعه نویی و کادرش تمرینات گل گهر را در سیرجان دنبال می کنند. این تیم در هفته دوم رقابت های لیگ برتر در مرحله برگشت باید به مصاف مس رفسنجان برود؛ دیداری که به میزبانی آبی پوشان در سیرجان برگزار خواهد شد.


استقلال تاکنون سه مرتبه در رقابت های لیگ برتر به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده و هر سه قهرمانی با حضور امیرقلعه نویی رقم خورده است تا چهره ای کاملا ویژه در تاریخ باشگاه استقلال باشد.

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی