قلم قرمز لاپورتا روی یک گزینه جانشینی کومان

بابی مارتینز از فهرست بارسلونا برای جانشینی رونالد کومان خارج شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا تحت هدایت رونالد کومان در فصل جاری نتایج کابوس واری کسب کرده است. بارسا در لالیگا اوضاع چندان خوبی را تجربه نمی‌کند و در لیگ قهرمانان اروپا نیز دو بازی ابتدایی خود را با دو شکست سنگین برابر تیم های بایرن مونیخ و بنفیکا پشت سر گذاشته است.

همین نتایج ضعیف بارسا باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با برکناری رونالد کومان به گوش برسد و در این بین از گزینه های زیادی برای جانشینی او نام برده شده است که یکی از آنها سرمربی تیم ملی بلژیک یعنی روبرتو مارتینز است. این سرمربی هفته پیش اعلام کرده بود که تمام تمرکزش روی تیم ملی بلژیک است و اینکه به آینده فکر نمی کند. مارتینز تاکید کرده بود که هیچ پیشنهاد جدی هم از بارسلونا نداشته است.

طبق ادعای اسپورت ۳ کاتالونیا، مارتینز حالا دیگر هیچ شانسی برای جانشینی کومان ندارد و خوان لاپورتا رئیس بارسلونا ابتدا به کار با کومان تا انتهای فصل فکر می کند و در صورت ادامه دار بودن نتایج منفی بارسا، روی ژاوی به عنوان اصلی ترین گزینه جانشینی مرد هلندی حساب می کند.

از ابتدا هم گفته می شد که جوردی کرویف مدیر بخش فوتبال بارسلونا روی مارتینز اصرار داشت و لاپورتا به لحاظ فنی و فوتبالی مععتقد بود مارتینز گزینه مناسبی نیست.

تگ ها


رونالد کومان روبرتو مارتینس فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال