قلم قرمز مجدد کومان روی نام لوئیس سوارز

ستاره اروگوئه ای بارسا همچنان جایی در برنامه های رونالد کومان ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی هلندی بارسا که بلافاصله پس از جانشین کیکه ستین فهرستی ۴ نفره از بازیکنان مازادش را به باشگاه ارائه داد و اعلام کرد روی لوئیس سوارز، اومتیتی، ویدال و راکیتیچ حساب باز نمی کند، این روزها در تلاش است تا تیمی آماده را مهیای لالیگا کند.

کمتر کسی تصور می کرد لوئیس سوارز سومین گلزن برتر تاریخ بارسا در فهرست فروش باشگاه قرار بگیرد ولی تصمیم کومان قطعی است. در روزهای گذشته اخبار و شایعات زیادی پیرامون سوارز شنیده شده است.

برخی منابع با اطمینان از انتقالش به یوونتوس نوشته بودند و برخی دیگر می گفتند که او با اتلتیکو در حال مذاکره است. حالا مشخص شده است که سوارز قطعا به یوونتوس نخواهد رفت.

این روزها گفته می شود احتمال ماندنی شدن سوارز در بارسا نیز دور از ذهن نیست چرا که او برای فسخ قراردادش درخواست دریافت تمام دستمزد فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کرده و در این زمینه با باشگاه مشکلاتی دارد.

بارسا چند روز پیش در دیداری دوستانه به مصاف ناستیچ رفت و بدون حضور سوارز و آرتورو ویدال توانست ۳-۱ پیروز شود. بارسا امشب از ساعت ۲۱.۳۰ نیز به مصاف جیرونا خواهد رفت و رونالد کومان این بار هم روی نام سوارز قلم قرمز کشید. ساموئل اومتیتی، ویدال، ماتئوس و موسی واگه نیز در فهرست او حضور ندارند.

آنسو فاتی و مارک آندره تراشتگن نیز به دلیل مصدومیت در بازی امروز حاضر نیستند.

فهرست بارسا برای بازی با جیرونا: نتو، پنیا، تناس، سمدو، پیکه، بوسکتس، گریزمان، لئو مسی، دمبله، کوتینیو، لنگله، آلبا، برایثویت، سرجی روبرتو، دی یونگ، جونیور فیرپو، ریکی پویج، پدری گونزالس، آرائوخو، کوئنکا و کنراد

تگ ها


رونالد کومان لیونل مسی لوئیس سوارز آرتورو ویدال بارسلونا