قلیچ:تمام ایران پنالتی را دیدفغانی ندید؟شایدنگذارندپرسپولیس قهرمان شود

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: برایم عجیب است که پنالتی را تمام ایران دیدند اما چطور که خود فغانی در دو قدمی بود آن را ندید....

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: برایم عجیب است که پنالتی را تمام ایران دیدند اما چطور که خود فغانی در دو قدمی بود آن را ندید.

به گزارش مدال،وحید قلیچ،درباره دیدار هفته دوم پرسپولیس مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی آسانی پیش روی تیم پرسپولیس نیست چرا که تیم السد در بازی قبلی خود مغلوب الاهلی عربستان شده و با توجه به اینکه از امتیاز میزبانی بهره می‌برد سعی می‌کند در این دیدار جبران مافات کند به برتری برسد تا در دیدارهای بعدی‌اش بدون استرس خاصی بازی کند. جای خوشحالی است که بازیکنان جدید و قدیم پرسپولیس به تازگی هماهنگی بیشتری کسب کرده‌اند و این می‌تواند یک نقطه عطفی برای شاگردان برانکو در ادامه فصل محسوب شود.
وی در مورد عملکرد فغانی در بازی پرسپولیس و نساجی گفت: پس از بازی من یک پستی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتم و در آن نوشتم آقای فغانی شما داوری هستید که در جام جهانی سوت زدید و نباید چنین اشتباهات تاثیر گذاری را مرتکب شوید. برایم عجیب است که پنالتی را تمام ایران دیدند اما چطور که خود فغانی در دو قدمی بود آن را ندید؟ خدا کند این اشتباهات بدون غرض باشد و بودار نباشد. کمیته داوران باید این بازی‌ها را زیر ذره بین بگیرد تا اگر می‌خواهند تیمی را اذیت کنند جلوی این مسئله را بگیرند و نگذارند بیشتر از این، این اشتباهات گسترش پیدا کند.
پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره اینکه چقد احتمال می‌دهد دست‌هایی در کار است تا مانع از سومین قهرمانی متوالی شاگردان برانکو در لیگ برتر شوند، گفت: با توجه به اینکه در دو سال گذشته تیم پرسپولیس به عنوان قهرمانی رسیده شاید نگذارند پرسپولیس برای سومین سال قهرمان شود. اگر واقعا اینطور است و نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود بچه‌های تیم باید آنقدر خوب باشند هر بازی ۲،۳ گل به حریف بزنند تا نگذارند کسی به پرسپولیس ضربه بزند.
قلیچ درباره اینکه پیش بینی می‌کند کدام تیم در پایان لیگ قهرمان شود، اظهار داشت: بازی‌ها هر چه جلوتر می‌رود سخت تر می‌شود و پیش بینی اینکه کدام تیم قهرمان می‌شود از الان سخت است اما امیدوارم آن تیمی که در پایان قهرمان می‌شود پرسپولیس باشد نه تیم دیگری.