قلیچ: مشکل بازیکنان پرسپولیس پول‌پرستی است

ورزش>مدیریت ورزش -خبرگزاری میزان نوشت: دروازه بان سابق پرسپولیس می گوید اگر این تیم دچار حاشیه نشود می تواند قهرمانی در لیگ را تکرار کند ......

ورزش > مدیریت ورزشخبرگزاری میزان نوشت: دروازه بان سابق پرسپولیس می گوید اگر این تیم دچار حاشیه نشود می تواند قهرمانی در لیگ را تکرار کند.

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین-وحید قلیچ در خصوص برد تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی لیگ برتر و دیدار این تیم با تراکتورسازی در هفته دوم گفت: گام اول در لیگ همیشه مهم است و پرسپولیس هم گام اول را مقابل فولادی که خیلی قدرتمند بود، محکم برداشت. تراکتورسازی هم سرمربی خوب و مهره های تاثیرگذار زیادی در اختیار دارد ولی پیروزی صددرصد با پرسپولیس است چون بچه ها به روی غلتک برد افتاده اند.

او در مورد اینکه پرسپولیس این فصل هم شانس قهرمانی دارد، گفت:اگر حاشیه هایی که باشگاه و بازیکنان درگیرش شده اند اجازه دهد، پرسپولیس این فصل هم قهرمان خواهد شد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره درخواست بازیکنان این تیم برای آپشن های قراردادشان، گفت: همان طور که باشگاه هوای بازیکنان را دارد، بازیکنان هم باید هوای باشگاه را داشته باشند. ماشالله همه بازیکنان پرسپولیس دارا هستند و با آوردن پول روی پول های خود هیچ ثمره ای نمی بینند. من نظرم این است که با همین حساب های میلیاردی خود سر کنند تا باشگاه از این مخمصه خارج شود و دوباره به حساب بازیکنانش میلیاردی پول واریز کند.

او ادامه داد: مشکل فوتبال ما همین است؛ این بازیکنان حقوق ماهیانه خود را هم از باشگاه می خواهند. در این وضعیت که باشگاه کاسه گدایی به دست گرفته بازیکنان هم باید مراعات کنند. زمان ما اینطور نبود، بازیکنان یک ریال هم پول نمی گرفتند ولی با جان و دل کار می کردند. این بازیکنان فقط چند بار برای پرداخت نشدن مقداری از مطالبات خود اعتصاب کردند. باید بیایند پیشکسوت های باشگاه را نگاه کنند که بعضی هایشان با تاکسی کار می کنند بعد آنها دنبال آپشن هستند! به نظر من هم باشگاه و هم بازیکن مقصر است.

قلیچ در مورد کمک های مالی هواداران به باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد: این کار به اعتقاد من غلط است. کسانی در شهرستان ها هستند که نان شب ندارند و از شکم زن و بچه خود می زنند ولی با عشقی که به پرسپولیس دارند به باشگاه محبوبشان کمک می کنند.این کار درستی نیست. همین که هواداران در ورزشگاه ها کم نمی گذارند برای باشگاه پرسپولیس بس است.

او در پایان در مورد دیدار پرسپولیس با الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: این که پرسپولیس است ولی اگر هر تیم دیگری بود هم من دوست داشتم که پیروز شود و به مرحله بالاتر برود. بچه ها هم قدرت فوتبالی خوبی دارند ولی مشکلی که دارند، پول پرستی آنها است ولی من قول می دهم حسابشان پرتر می شود و نگران نباشند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال