قلیچ: 70 هزار نفر به من در اینستاگرام فحش دادند

دروازه بان سابق پرسپولیس که با استوری ها و پست های اینستاگرامی اش معروف است در یکی از آخرین پست هایش از علی کریمی گله می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وحید قلیچ یکی از بازیکنان قدیمی است که در روزهای دور از فوتبال  تبدیل به یکی از فعالترین چهره های اینستاگرامی شده است.او با پست ها و یدئوهای بعضا انتقادآمیزش نسبت به فوتبالی ها مورد توجه قرار می گیرد هرچند آخرین بار او با امیرتتلو به خاطر توهین او به علی کریمی دچار چالش شد هرچند قلیچ در آخرین ویدئویی که پست کرده از کریمی هم ابراز دلخوری می کند.


او در یکی از طولانی ترین ویدئوهای این چند وقت اخیرش مثل همیشه با این جملات شروع می کند:" سلام به همه اونایی که عاشقانه دوستشون دارم و خداوکیلی دارم، جز شماها من کسی را ندارم. نه پول دارم، نه مغازه دارم، نه حساب بانکی و نه خانه...فقط شماها را دارم و اگر با شما صحبت نکنم می ترکم."


او گفت:" آقا ادب آداب دارد و کسی که ادب را رعایت کند آدم است." او که از اتفاقاتی که از سوی هواداران تتلو در صفحه اینستاگرامش افتاده ناراحت است گفت:" من جواب این فحش ها را نداده و نمی دهم. خودتان را خسته نکنید من جواب فحش ها را نمی دهم چون با ادب هستم و یاد گرفتم ادب داشته باشم."

او گفت:" زمانی که به پرسپولیس رفتم علی پروین به من گفت آقای وحیدخان پرسپولیس را مفت به دست آوردی و مفت از دست نده و من دوازده سال در این تیم بودم چون با ادب بودم. چون به بزرگترم احترام می گذاشتم. من کاری ندارم تتلو خواننده زیرزمینی است یا روزمینی اما یک حرف خوب زد و گفت این قبری که بالا سرش زار می زنی مرده توی آن نیست. درست می گوید. هفتاد هزار نفر به من در اینستاگرام فحش دادند اما کسی که باید تشکر می کرد یک کلام نگفت. اشکالی ندارد من جز خدای بزرگ و آسمان بیکران هیچ چیز و کسی را ندارم. دوستدار همه شما وحید قلیچ."

بیشتر بخوانید:

طعنه دروازه‌بان سابق پرسپولیس به عابدزاده و بیرانوند

بررسی شادی گل‌های ویژه لیگ نوزدهم +گزارش تصویری

 

 

تگ ها


وحید قلیچ فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال