قلی‌زاده در ثانیه ۳۵ پاس گل داد!

وینگر ایرانی شارلروا در شب تساوی تیمش مقابل وارگم پاس گل داد....

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای معوقه هفته بیست و چهارم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم شارلروا که علی قلی‌زاده و کاوه رضایی را به‌صورت همزمان در ترکیب ابتدایی مسابقه داشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در استادیوم دو پایس مقابل تیم رده دوازدهمی زولته وارگم قرار گرفت.

بلافاصله پس از شروع مسابقه شارلروا یک حمله جدی تدارک دید که روی خلاقیت و حرکت علی قلی‌زاده و پایه‌گذاری این ستاره ایرانی موفق شد گل اول را برابر زولته وارگم به ثمر رساند.

قلی‌زاده با نفوذ سریع تا پشت محوطه جریمه زولته وارگم به امین بنشیب پاس داد تا این بازیکن ۲۲ ساله با شوت زمینی دروازه زولته وارگم را باز کند و شارلروا را در ثانیه ۳۵ پیش بیاندازد.

برتری یاران قلی‌زاده و کاوه رضایی تا لحظات پایانی مسابقه پابرجا بود، تا اینکه زولته وارگم در دقیقه ۲+۹۰ موفق شد دروازه شارلروا را باز کند و کار را به تساوی بکشد.

تیم فوتبال شارلروا با تساوی یک بر یک خانگی مقابل زولته وارگم ۳۸ امتیازی شد و موقتا به رده ششم جدول ژوپیر لیگ بلژیک صعود کرد، در حالی که برتری در این دیدار می‌توانست آنها را تا رده چهارم بالا ببرد.

علی قلی‌زاده، ستاره ایرانی شارلروا که مثل تمام بازی‌های این فصل امشب هم مقابل زولته وارگم برای تیمش به میدان رفت و ۷۲ دقیقه در زمین حضور داشت، توانست پنجمین پاس گل فصل خود را بدهد و در رده چهارم جدول برترین پاسورهای ژوپیر لیگ بلژیک قرار بگیرد.

کاوه رضایی، مهاجم ایرانی شارلروا نیز که امشب بیستمین بازی فصل خود را برابر زولته وارگم انجام داد، تا دقیقه ۶۱ مسابقه در زمین بود.

تگ ها


علی قلی زاده کاوه رضایی شارلروا