قلی زاده در یک نیمه گل زد و اخراج شد

ملی پوش ایرانی تیم شارلوا که زننده گل اول تیمش در بازی امروز بود با دریافت کارت قرمز اخراج شد....

به گزارش "ورزش سه"، علی قلی زاده بعد از پیروزی ۵ بر ۲ شارلروا مقابل بیرشوت در ژوپیر لیگ بلژیک به اردوی تیم ملی فوتبال ایران اضافه شد. او علیرغم مصدومیت در بازی با بیرشوت بدون مشکل در کنار تیم ملی حضور یافته و مقابل عراق یک گل زیبا هم زد تا با کیفیت روحی و فنی بالاتری به جمع هم تیمی های باشگاهی اش در بلژیک برگردد.

شارلوا امروز در چارچوب هفته هشتم لیگ بلژیک مقابل خنت قرار گرفت و در حالی که علی قلی زاده را در ترکیب اصلی خود داشت با پیروزی نیمه اول را پشت سر گذاشت.

۴۵ دقیقه نخست بازی علاوه بر رد و بدل شدن ۳ گل، یک بازیکن اخراجی هم داشت. علی قلی زاده که در پنجمین دقیقه از بازی موفق شد گل اول را برای شارلوا به ثمر برساند در دقیقه ۴۳ و در حالی که تیمش با نتیجه دو بر یک از حریف پیش بود با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا شارلوا بازی را در نیمه دوم ده نفره شروع کند. 

جالب اینجاست که وینگر ایرانی تیم شارلوا تنها در عرض ۵ دقیقه ۲ کارت زرد از داور گرفته و از زمین بازی اخراج شد. او ابتدا در دقیقه ۳۸ با کارت زرد اول داور مواجه شد و سپس در دقیقه ۴۳ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا شادی گل زودهنگامش خیلی زود جای خود را به تلخی اخراج بدهد.

تگ ها


علی قلی زاده شارلروا