قلی‌زاده: دوست دارم لژیونر شوم

-مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: من دوست دارم لژیونر شوم امیدوارم تا آخر با همین انگیزه بجنگم و به تیم ملی دعوت شوم ......

- مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: من دوست دارم لژیونر شوم امیدوارم تا آخر با همین انگیزه بجنگم و به تیم ملی دعوت شوم.

، علی قلی زاده در خصوص خط خوردن از لیست تیم ملی و اینکه چقدر امیدوار است که دوباره به تیم ملی دعوت شود اظهار داشت: برای من این مهم است که زیر نظر کی روش کار کنم ، همین که دعوت می شوم به تیم ملی برایم خیلی مهم است ولی شرایط بسیار سخت است به خاطر اینکه در پست من بازیکنان خوب و لژیونرهایی حضور دارند که شاید سخت باشد از اینکه در تیم ملی حضور داشته باشم اما همین که به تیم ملی دعوت شوم برایم بسیار خوب و با انگیزه است و اینکه از تیم ملی خط خوردم برایم مهم نیست و انگیزه ام را از دست نمی دهم و تلاشم را دوچندان می کنم تا بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

وی در ادامه در خصوص شرایط سایپا و اینکه چقدر بدشانسی را عامل نتایج بد این تیم می داند، عنوان کرد: تیم ما بسیار جوان است، نسبت به سال گذشته جوانان زیادی در اختیار داریم ولی با این حال نتایج خیلی خوبی کسب کردیم. در چند بازی از نظر داوری لطمه خوردیم و متأسفانه نتایج به ضرر ما شد. در حال حاضر هم مصدومان زیادی داریم که باعث شده که شرایط ما سخت شود ولی امیدوار هستیم در حال حاضر رتبه خوبی در جدول داریم و اگر مصدومان ما به تیم برگردند مطمئناً شرایطمان بهتر می شود، ما باید اینقدر خوب کار کنیم که بحث داوری برای ما مهم نباشد، انشاالله در پایان فصل رتبه خوبی را کسب می کنیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در ادامه در خصوص اینکه آیا امیدوار هست لژیونر شود یا خیر؟ اظهارداشت: من دوست دارم لژیونر شوم و فوتبالم را در ادامه در خارج از کشور دنبال کنم، اگر تا آخر با همین قدرت کار کنم و به تیم ملی دعوت شوم امیدوار هستم که در اروپا بازی کنم، مطمئناً وقتی لژیونر شوم راه برای رفتن به تیم ملی هموارتر می شود ولی خوشبختانه آقای کی روش نشان دادند که اگر در ایران هم خوب بازی کنی به تیم ملی دعوت می شوید و خداراشکر ما را به تیم ملی دعوت کرد، ولی خیلی امیدوار هستم که لژیونر شوم و مطمئناً به فکر این کار هستم.

وی در ادامه اظهارداشت: من ۲ سال پیش از کشور هلند پیشنهادی داشتم ولی متأسفانه مصدوم شدم و نتوانستم به کشور هلند بروم و بازی کنم ولی برایم فرق نمی کند هرکجایی از اروپا پیشنهاد داشته باشم حتماً فکر می کنم و اگر مناسب باشد بازی می کنم، برای من مهم این است که پیشرفت کنم، ولی دوست ندارم در لیگ قطر یا امارات به خاطر پول بازی کنم، در ایران هم می شود پول درآورد، پول برایم مهم نیست، به دنبال پیشرفت کردن هستم.

قلی زاده در خصوص کار کردن با کی روش و اینکه چقدر از لحاظ فکری بازیکن حرفه ای می شود نیز اظهارداشت: هر موقع که به تیم ملی دعوت می شوم و در اردو حضور دارم اعتماد به نفسم بالا می رود و برای خودم خیلی این اتفاق را خوب می دانم. هر بازیکنی آرزو دارد که زیر نظر کی روش و مربی بزرگی کار کند. وقتی در حالت عادی از لحاظ شرایط بدنی و روحی ۵۰ درصد باشم وقتی به اردوی تیم ملی می روم و بر می گردم اعتماد به نفس و انگیزه ام به ۸۰ درصد می رسد و من از این بابت خیلی خوشحالم.

قلی زاده در پایان در خصوص بازی مقابل نفت تهران نیز اظهارداشت: بازی بسیار سختی خواهد بود، ما به این ۳ امتیاز احتیاج داریم تا بتوانیم شرایطمان را در جدول بهتر کنیم چرا که چند بازی است که خوب نتیجه نمی گیریم، درست است که نفت شرایط سختی را از لحاظ مالی دارد ولی مطمئناً بازی سختی خواهد بود، باید با تمام انگیزه به میدان برویم تا بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم، امیدوارم که از این بازی با پیروزی خارج شویم.

 

 

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال