قلی‌زاده: می‌رویم که ببریم، چه عراق چه هنگ کنگ

ستاره تکنیکی تیم ملی از انگیزه‌ هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی به نتیجه در دیدارهای انتخابی جام جهانی خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، علی قلی زاده، لژیونر فوتبال ایران در بلژیک که به اردوی تیم ملی ملحق شده، مدعی است که بازیکنان از بالاترین انگیزه برای دستیابی به نتیجه در جدال‌های پیش رو برخوردار هستند.

هافبک تکنیکی تیم ملی درباره آخرین شرایط بازیکنان در آستانه چهار دیدار حساس در منامه گفت: تمام بازیکنان با انگیزه و با انرژی هستند و امیدواریم دل مردم را شاد کنیم. امیدواریم به اما و اگر نکشد و می‌رویم که تمام بازی‌ها را پیروز شویم.

قلی‌زاده درباره دیدار مقابل هنگ کنگ گفت: درست است اسم حریف ما هنگ کنگ است ولی فوتبال غیر قابل پیش بینی است. می‌رویم که در مسابقات برنده شویم چه هنگ کنگ باشد چه بحرین و عراق. هیچ مسابقه‌ای آسان نیست. می‌خواهیم اولین قدم را محکم برداریم و پله پله جلو برویم.

وی با اشاره به سخت شدن کار صعود ایران گفت: نمی‌توانیم به گذشته برگردیم. تمام فکرمان روی بازی‌ها است و با تمام توان می‌رویم در همه مسابقات پیروز شویم.

قلی زاده درباره حضور همزمان خودش و همسرش در تیم‌های مردان و زنان ایران گفت: اولین بار در تاریخ ایران است که همزمان یک زوج در تیم ملی ایران هستند. این باعث افتخار است. برای هر دوی ما یک انگیزه مضاعف است و با هم صحبت می‌کنیم.

وی در خصوص وضعیتش در تیم شارلوا بلژیک و احتمال انتقالش به تیم دیگر گفت: با شارلوا تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارم. چیزی معلوم نیست. تمام تمرکزم روی تیم ملی است. بعد از بازی‌های تیم ملی تصمیم می‌گیرم.

هافبک تیم ملی ایران درباره امکانات اردوی کیش گفت: در کل امکانات خوب بوده است. امیدواریم این امکانات و شرایط به ما کمک کند و دل مردم را شاد کنیم.

قلی زاده از علیرضا بیرانوند به عنوان شوخ طبع‌ترین بازیکن اردوی ایران نام برد و در پایان درباره حضور لژیونرها در اردو گفت:نباید از این بگذریم که بازیکنان لیگ داخلی هم فوق العاده هستند. نمی‌توان گفت بازیکنان با هم فرق می‌کنند. در تیم ملی همه با هم برابر هستند و فرقی نمی‌کند از کجا هستند.

تگ ها


تیم ملی ایران علی قلی زاده