قنبرزاده: تصمیم ما برای ادامه بازی ها است

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ می گوید این سازمان نمی تواند هیچ تصمیم گیری در مورد ادامه بازی های لیگ های مختلف فوتبال کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منصور قنبرزاده در این باره گفت: واقعا نمی شود حدس و گمانی در مورد شروع لیگ داشت و فکر می کنم همانطور که ستاد مبارزه با کرونا در مورد بازگشایی قسمت های مختلف کشور نظر می دهد باید در مورد بازگشایی تمرین ها هم نظر بدهند. فکر می کنم ستاد مبارزه با کرونا با حضور آقای سلطانی فر دیروز تشکیل جلسه داده است و هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده است. 

او در مورد اینکه برگزاری لیگ امسال ممکن است روی لیگ  فصل بعد تصمیم تاثیربگذارد هم گفت: این مساله هست و مسلما ما  این موضوع را در هیئت رییسه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح می کنیم. هر زمان مجوز برگزاری تمرینات صادر شد ما از کمیته برگزاری مسابقات در این باره و در مورد برنامه ریزی لیگ سال بعد نظر خواهی می کنیم.

عضو هیئت رییسه سازمان لیگ در باره اینکه ممکن است لیگ لغو شود یا نه هم گفت: تصمیم ما برای ادامه بازی ها است و در این باره باید منتظر نظر ستاد مبارزه با کرونا باشیم. مطمئنا لغو لیگ آخرین تصمیم خواهد بود که اگر مجبور شویم این کار را انجام بدهیم تصمیم ما قهری خواهد بود و چاره ای هم نداریم. 

قنبرزاده در مورد زمانی که باشگاه ها به آماده سازی نیاز دارند هم گفت: اول می گفتند سه هفته زمان نیاز است و الان اکثر مربی ها می گویند به ۶ هفته زمان نیاز داریم و این در بیانیه کانون مربی ها هم هست. نظر شخصی خودم این است تیم ها برای شروع لیگ حداقل به ۶ هفته زمان نیاز دارند چون بازیکنان باید هفته ای ۲ بازی کنند و در صورت آماده نبودن صدمه جدی خواهند خورد.

بیشتر بخوانید:

سه راه حل سهیل مهدی برای ادامه مسابقات لیگ برتر

آذری: هم پرسپولیس حق دارد هم مدافعان لغو لیگ

 

 

تگ ها


منصور قنبرزاده کرونا کرونا ویروس کرونا فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال