قنبرپور:از اینکه بازیکنانمان سالم از ورزشگاه خارج شدند خوشحالم

مصطفی قنبرپور، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه بازیکنانمان سالم از ورزشگاه خارج شدند و به تهران رسیدند خوشحالم ......

مصطفی قنبرپور، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه بازیکنانمان سالم از ورزشگاه خارج شدند و به تهران رسیدند خوشحالم.

 

به گزارش مدال و به نقل از میزان،مصطفی قنبرپور در گفت‌وگویی در خصوص دیدار روز گذشته سپاهان و پرسپولیس که با نتیجه مساوی به پایان رسید اظهار داشت: به نظر من بازی پایاپای و خیلی خوبی بود. در ورزشگاه هیچ مشکلی نداشتیم، اما بیرون از ورزشگاه اتفاقاتی افتاد که خیلی خوب نبود. هم قبل از بازی و هم بعد از بازی به اتوبوس ما حمله شد، این درشرایطی بود که ما در نشست هماهنگی قبل از بازی تاکید کردیم که اگر امنیت نباشد بازی نمی‌کنیم.
وی ادامه داد: کاری به نتیجه ندارم، اما از اینکه بازیکنانمان سالم از ورزشگاه خارج شدند و به تهران رسیدند خوشحالم. واقعا عجیب بود که بعد از بازی و در حالی که نیروی انتظامی هم در محل اردوی ما حاضر بود باز هنگام حرکت به سمت فرودگاه یکسری‌ها از راه دور با اشیایی به اتوبوس ما حمله کردند.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که سپاهانی‌ها معتقدن آنهایی که به اتوبوس پرسپولی حمله کردن طرفدار سپاهان نبودند گفت: من واقعیت‌ها را می‌گویم، واقعا نمی‌دانم آنهایی که به اتوبوس ما حمله کردند از شاهین شهر بودند یا جایی دیگر، اما با کارشان به سپاهان ضربه زدند و شهرشان را بدنام کردند. من واقعیت‌ها را می‌گویم و قضاوت نمی‌کنم.

قنبرپور در خصوص اینکه مسعود تابش مدعی شده اولین نارنجک در ورزشگاه از سوی هواداران پرسپولیس به داخل زمین پرتاب شد، عنوان کرد: ناظر بازی هر زمانی که یک نارنجک به داخل زمین پرتاب می‌شد مسائل را می‌نوشت و گزارشش را از این بازی تهیه کرده. من نمی‌دانم بمب بود یا ترقه، اما هر چه بود مشخص بود که از چه سمتی به زمین پرتاب شده و ناظر هم همه اینها را دید. نمی‌دانم چرا مسئولان سپاهان چنین حرفی زدند اصلا برای مدیران ما خوب نیست که این صحبت‌ها را مطرح کنند.
وی درباره اینکه مدیران سپاهان معتقدند پرسپولیس از اشتباهات داوری در چند بازی اخیر سود برده تاکید کرد: فغانی در بازی دیروز واقعا جهانی سوت زد و هیچ ایرادی وجود نداشت. ضمن اینکه ما در این خصوص هیچ نگرانی نداریم و می‌توانیم با ارائده فیلم‌ها و مستندات صحبت کنیم.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درواکنش به اظهار نظر رضا فتاحی سرپرست سپاهان در خصوص اینکه فدراسیون و سازمان لیگ امسال خیلی به پرسپولیس کمک کردند خاطر نشان کرد: امسال در بدترین شرایط برای ما بازی گذاشتند و ما هیچ صحبتی نکردیم. قبل و بعد از بازی‌های حساسمان در لیگ قهرمانان آسیا در لیگ بازی کردیم و حرفی نزدیم. حتی اگر معترض هم بودیم برانکو می‌گفت که ما راهمان را می‌رویم. واقعا این چه حرف‌هایی است که زده می‌شود چه همکاری و کمکی به ما شد که خاص بوده.
قنبرپور در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از نتیجه بازی روز گذشته راضی است گفت: واقعا بازی سنگینی بود و در یک تورنمنت نمی‌شود همیشه برنده بود. ما مقابل سپاهان و در آن جو ورزشگاه بازی کردیم که به نظرم بسیار خوب و منطقی بودیم. شاید نتیجه عادلانه بود، اما می‌توانستیم سپاهان را ببریم.

 

تگ ها


فوتبال