قنبرپور در گفت و گو با مدال: سر پرسپولیس را بریدند/ سکوت نمی‌کنیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به شدت از اتفاقات اهواز انتقاد کرد...

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به شدت از اتفاقات اهواز انتقاد کرد

مصطفی قنبرپور صحبت های تندی را مطرح کرد.
مصطفی قنبرپور که معمولا صحبت های جنجالی انجام نمی دهد به خبرنگار مدال گفت: برای فوتبالی که ادعای حرفه ای بودن دارد اما با تیم بزرگ خود مثل تیم های محلی رفتار می کند متاسفم.
وی افزود: از بدو ورود به ورزشگاه اتفاقات عجیبی را دیدیم. اول گفتند بازی برگزار نمی شود و و اتفاقات برخلاف صحبت های شب قبل در جلسه هماهنگی افتاد.بعد برق ورزشگاه را قطع کردند.
وی ادامه داد: این مسایل تمرکز تیم ما را برهم زد. بعد ۲۵ دقیقه گفتند بازی برگزار می شود اما باید در تاریکی راهروها لباس عوض کنید و سپس گفتند بروید روی نیمکت لباس عوض کنید و ...
با تیم بزرگی چون پرسپولیس مثل یک تیم محلی رفتار کردند و تمرکز ۳۹ نفر عضو کاروان ما را برهم زدند. نیمه اول نشانه های این عدم تمرکز را در تیم دیدید و نیمه دوم شرایط فرق کرد و پرسپولیس واقعی ظاهر شد.
قنبرپور گفت: فقط بخاطر هواداران مان حاضر به انجام بازی شدیم و از حالا به بعد به خاطر همان هواداران سکوت نمی کنیم.
وی درباره داوری اظهار نظری نکرد اما افزود: سرما را در اهواز بریدند. می خواهند تیمی که چند وقت قبل با نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به جامعه شور و شعف داده بود را زمین بزنند و شک نداریم اراده ای پشت این اتفاقات قرار دارد.
به گزارش مدال، سرپرست پرسپولیس در پایان گفت: اوج بی معرفتی از سوی تماشاگر نماهایی سر زد که به دو بازیکن ما یعنی سید جلال حسینی و علیرضا بیرانوند فحاشی کردند.