قنبری: از کرانچار ممنونم

سرمربی موقت تیم فوتبال سپاهان اصفهان ضمن تشکر از زحمات کرانچار سرمربی سابق این تیم، از بازگشت بازیکنان مصدومش به تیم خوشحال است ......

سرمربی موقت تیم فوتبال سپاهان اصفهان ضمن تشکر از زحمات کرانچار سرمربی سابق این تیم، از بازگشت بازیکنان مصدومش به تیم خوشحال است.

کریم قنبری در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان، گفت: از کرانچار تشکر می‌کنم. در این مدت که با هم بودیم او زحمات زیادی کشید. امیدوارم من راه او را ادامه بدهم.

قنبری اضافه کرد: ما کار را شروع کرده‌ایم، خوشبختانه بازیکنانم در وضعیت خوبی هستند. آقایی، محمدی و رحیمی یک جلسه با تیم تمرین کردند و این خبر خوبی برای ماست. به لحاظ ذهنی روی بچه‌ها کار کردیم. ما باید با حداقل تغییرات سعی کنیم در ادامه نتایج خوبی کسب کنیم.

او درباره نفرات اضافه شده به کادرفنی، گفت: سلطانی سرمربی تیم سپاهان نوین بود و از ۱۶ نفر از بازیکنانی که الان در جمع ما هستند این فصل سرمربی‌شان بوده و لسان اولادی نیز به عنوان مربی دروازه‌بانان به تیم اضافه شده است. درباره محمود کریمی نیز باید بگویم که من از او خواهش کردم که در تیم بماند اما او گفت به خاطر تعهد اخلاقی که به کرانچار دارم و چون با ایشان به تیم آمدم تمایلی ندارم که بعد از ایشان در اصفهان بمانم.

سرمربی سپاهان درباره تیم فولاد، گفت: این تیم در وضعیت خوبی به سر می‌برد. در ابتدای فصل سپاهان به گونه‌ای بسته شده بود که به دنبال نتیجه ایده‌آل بودیم اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد که چنین چیزی رخ نداد اما فولاد دقیقا شرایط عکس ما را داشت و در بازی رفت که با این تیم داشتیم به نظر می‌آمد که این تیم پس از این بازی دچار ضعف‌های زیادی شود و دچار مشکلات عدیده شود اما اینگونه نشد و وضعیت‌شان چه به لحاظ بازی و چه به لحاظ نتیجه خیلی خوب پیش رفت.

قنبری ادامه داد: فردا بازی سختی داریم اما امیدوارم که دست پر برگردیم. من فعلا به هیچ چیزی فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم بر روی بازی فردا است. افتخار می‌کنم که در سپاهان هستم و هر موقع این تیم دچار مشکل شد توانستم بییشترین همکاری را داشته باشم. امیدوارم بتوانم روزهای خوب گذشته را تکرار کنم.

وی در پاسخ به سوالی درباره درگیری لفظی پورغاز و علی کریمی بعد از بازی سپیدرود، تصریح کرد: کریمی احساس کرده بود که پورغاز نسبت به بازیکنان بددهنی کرده است اما ما پرسیدیم و او گفته که چنین چیزی نبوده، به هر حال فشار بازی بالا بود و ممکن بود که چنین مشاجره‌هایی پیش بیاید و من فکر می‌کنم که دخالت مربی در این رابطه جالب نباشد.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال