قنبری:بازی با پیکان سخت خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما در هفته‌های قبل هم خوب بازی می‌کردیم و موقعیت داشتیم، اما موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کردیم....

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما در هفته‌های قبل هم خوب بازی می‌کردیم و موقعیت داشتیم، اما موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کردیم.

به گزارش مدال، کریم قنبری، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان اظهار داشت: فردا یک بازی بسیار مشکل را داریم. ابتدا باید از آقایان یزدی و بوستانی تشکر ویژه داشته باشم که در این مدت برای بستن تیم و در ادامه مسیر خیلی برای استقلال خوزستان زحمت کشیدند. از مسئولان گروه ملی و باشگاه هم تشکر می‌کنم که در این مدت زحمت کشیدند تا شرایط برای ما مطلوب‌تر باشد. بازهم نیاز به یک کار گروهی و ویژه داریم که نیاز به حمایت بیشتری است.

وی افزود: هفته قبل توانستیم برنده مسابقه باشیم و باید از بازیکنان تشکر کنم که با تمام تلاش خود در زمین حضور داشتند و پاداش تلاش خود را هم گرفتند. ما در هفته‌های قبل هم خوب بازی می‌کردیم و موقعیت داشتیم، اما موقعیت‌ها را تبدیل به گل نمی‌کردیم. هفته گذشته توانستیم موقعیت‌های خود را گل کنیم و به برد برسیم. فردا هم بازی مهمی برای ماست و اینجا از خوزستانی‌ها می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند، از ما حمایت کنند و یک فوتبال شناور خوزستانی را ببینند. فردا هم به جز مظاهری که محروم است، رضا درویشی مصدوم است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم که امیدوارم بتوانیم به نتیجه برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره شرایط این باشگاه و حمایت‌هایی که از تیم صورت می‌گیرد تا سهمیه لیگ برتر را حفظ کند، گفت: مسئولان تلاش خود را می‌کنند و به نسبت قبل روز به روز بهتر می‌شویم. از طرف خودم می‌گویم که نیاز به کار بیشتری داریم و اگر می‌خواهیم این تیم در لیگ برتر بماند، این تیم به حمایت بیشتری نیاز دارد. من از روند و شکل تیم راضی هستم و اگر حمایتی شود که تیم درخور توجه باشد، می‌توانیم بازی‌های بهتری هم انجام دهیم.