قنبری:رحمان رضایی نمی داند با چه کسی بجنگد

مدافع ذوب‌آهن اعتقاد دارد برخورد او با بازیکن شهرخودرو پنالتی &#۱۶۰;نبوده و بازیکن حریف خود را به او زده تا پنالتی بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ذوب آهن که به خاطر ابتلا  اکثر بازیکنانش به کرونا با کمبود بازیکن روی نیمکت مواجه شده بود با شرایط سخت در دیدار با شهر خودرو به میدان رفت و دو بر صفر نتیجه را واگذار کرد مهرداد قنبری در این خصوص گفت: ما اصلا تمرکز نداشتیم زیرا ۱۸ بازیکن مبتلا به کرونا داشتیم و ۱۲ ،۱۳ بازیکن قبل از بازی دور هم جمع شدیم و گفتند که باید بازی کنید. اگر این شرایط برای  استقلال یا پرسپولیس بود مطمئن باشید بازی لغو می شد. 


وی در خصوص عملکرد ذوب‌آهن در برابر شهرخودرو ادامه داد : همانطور که گفتم ما تمرکز نداشتیم و بازی خوبی نبود. شرایط عادلانه نبود ما تحت تاثیر شرایط قرار گرفته بودیم و نمی شد فوتبال بازی کرد . کل بازی تحت حواشی بود.


مدافع ذوب آهن در خصوص پنالتی که داور گرفت عنوان کرد: ما هر نظری  بدهیم محروم می کنند ولی طبق گفته کارشناسان سریالی بر علیه ما پنالتی گرفتند، در این بازی هم بازیکن حریف به پای من خورد پنالتی گرفتند نمی دانم چه بگویم و کارشناسان باید نظر دهند. انشاالله یکی پیدا شود و حق  ذوب آهن را بگیرد زیرا شرایط واقعا نا عادلانه است. 


این بازیکن در خصوص اینکه آیا باید با پرسپولیس بازی کنند یا خیر گفت: گفته اند  قرار است راستی آزمایی کنند .


مدافع سبزپوشان در ادامه اضافه کرد: بیشترین کسی که در این تیم ضربه می خورد آقا رحمان است . او نمی داند باید با چه کسی بجنگد ؟ شرایط سرمربی ما ناراحت‌کننده است ، دست او خالی است و شرایطش خوب نیست، داشتن ۱۸ بازیکن مبتلا به کرونا یعنی تو کل تیم را در اختیار نداری ، با دوازده نفر تمرین کردن یعنی چه ؟ تازه ما مصدوم هم داشتیم . او در بازی شهرخودرو   ۲,۳ بازیکن جوان را بازی داد باید از از او حمایت شود .

بیشتر بخوانید:

حدادی‌فر: این ظلم بزرگ در حق ذوب‌آهن را متوقف کنید

برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم اما اولویتم ذوب آهن است

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران مهرداد قنبری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال