قنبری: هر دو پنالتی تیم ما درست بود

مدافع باتجربه خیبر خرم‌آباد که سال ها در لیگ برتر و ذوب‌آهن توپ زده و امسال راهی لیگ یک شده امیدوار است دوباره با خیبر لیگ برتری شود....

به گزارش "ورزش سه"، خیبر خرم‌آباد با یک برد پرگل مس شهربابک را پشت سر گذاشت و به مرحله بعدی جام حذفی صعود کرد. مهرداد قنبری در این مورد به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر توانستیم ببریم و به ۱۶ تیم جام حذفی برسیم. در جام حذفی پرگل یا کم گل بودن یک بازی خیلی فرقی نمی‌کند. مهم این است که تیم ببرد و ما هم بردیم.


او در مورد دو پنالتی که برای تیمشان گرفته شد و مس شهربابک به این موضوع اعتراض کرد  ادامه داد: هر دو پنالتی صحیح بود و خدا را شکر که توپ هایمان تبدیل به گل شد. پنالتی اول که توپ به دست مدافع خورد و دومی هم پای بازیکن ما زده شد. هفته گذشته پنالتی صد در صد ما را نگرفتند و یک کارت زرد هم به من دادند و چهار کارته شدم ولی خدا را شکر که در جام حذفی پنالتی های مان را گرفتند.


مدافع باتجربه خیبر خرم آباد در مورد این که چرا وقت های اضافی بازی طولانی بود عنوان کرد: این را نمیدانم ولی اعتراض حریف زیاد بود و همین هم باعث می شد وقت اضافه بیشتر شود ولی باز هم خدا را شکر که بازی ختم به خیر شد و خیبر هم برد.


این بازیکن در مورد شرایط خیبر خرم آباد در لیگ آزادگان گفت: شرایط ما در لیگ یک نیست و ۴ امتیاز با صدر جدول فاصله داریم. هفته گذشته هم تیم ما می توانست برنده باشد اما داور یک اشتباه فاحش کرد و پنالتی که روی من صورت گرفت برای ما نگرفت و چهار کارته شدم. تمام کارشناسان گفتند که اشتباه بوده؛ امیدوارم بازی با تیم همدان را ببریم و به شرایط خودمان برگردیم و به صدر جدول نزدیک شویم. آقای ویسی هم مربی خوبی است انشالله به همراه او موفق باشیم و نتیجه بگیریم و به لیگ برتر صعود کنیم.


قنبری یادآور شد: از هواداران خوب که پشت ما هستند و از مالک مان که تیم خوبی جمع کرده تشکر می‌کنم و امیدوارم به لیگ برتر صعود کنیم و جواب خوبیهای مردم لرستان را بدهیم.

تگ ها


دسته یک خیبر خرم آباد