قنبری:پاس گلم فقط لطف خدا بود

مدافع چپ تیم فوتبال ذوب آهن می گوید ۸۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردن برای این تیم بسیار سخت بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهرداد قنبری مدافع چپ تیم فوتبال ذوب آهن در گفتگویی با "ورزش سه" در مورد دیدار روز گذشته برابر سایپا و اخراج شهاب گردان که جنجالی شد، بیان کرد: داور وسط که ۵ متر با صحنه فاصله دارد، کارت زرد می دهد ولی داور چهارم از فاصله ۷۰ متری بعد از ۲ ، ۳ دقیقه می گوید اخراج کن. نمی دانیم چه خبر است.وقتی از دقیقه ۱۰ ، ۱۰ نفره شدیم، ۸۰ دقیقه سخت را پشت سر گذاشتیم. ذوب آهن تیم خوبی است و مطمئن باشید می مانیم. این تساوی باعث شد که امیدهایمان زنده بماند.


بخش بعدی صحبت های قنبری در مورد ضربه خوردن ذوب آهن از داوری ها بود و در این مورد اضافه کرد: نمی دانیم مشکل چیست. بالای ۱۶، ۱۷ امتیاز را داوری از ما گرفته است، وگرنه باید الان برای سهمیه می جنگیدیم. از پنالتی هفته اول بگیر تا پنالتی هفته پیش. امیدواریم این ۴ بازی حداقل درست داوری کنند.


مهرداد قنبری در مورد عصبانیت شهاب گردان توضیح داد: خب به خاطر اینکه اصلا برخوردی وجود نداشت. داور وسط کارت زرد داده ولی داور چهارم می گوید اخراج کن.


مدافع چپ ذوب آهن در رابطه با دیدار هفته ۲۷ ام برابر نفت مسجد سلیمان گفت: بازی سختی است ولی ما محکوم به نتیجه گرفتن هستیم. ذوب آهن اینقدر ریشه دار است که این شرایط را پشت سر می گذاریم.


او در مورد پاس گل بسیار مهمی هم که برای نوید محمدزاده ارسال کرد، گفت: این یک بازی ۶ امتیازی بود که خدا کمک کرد و من هم پاس گل دادم. شرایط خیلی سخت بود. این لطف خدا بود و زحمت بچه ها.

تگ ها


شهاب گردان ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران مهرداد قنبری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال