قنبری: چه یک روز باشم چه تا آخر فصل می‌خواهم تأثیر‌گذار باشم

مربی تیم سپاهان گفت: فولاد شرایط برعکس ما را دارد و آنها نتایجی گرفتند که نه خودشان و نه هوادارانشان آن را باور نداشتند ......

 مربی تیم سپاهان گفت: فولاد شرایط برعکس ما را دارد و آنها نتایجی گرفتند که نه خودشان و نه هواداران‌شان آن را باور نداشتند.

کریم قنبری درباره شرایط تیم سپاهان بعد از تحولاتی که در کادر فنی این تیم به وجود آمده است، گفت: شرایط تیم خوب است و بچه‌ها خیلی خوب و با روحیه تمرین می‌کنند خوشبختانه آنها اتفاقات گذشته را فراموش کردند و به بازی‌های آینده فکر می‌کنند تا بتوانیم هرچه زودتر از این شرایط خاص خارج شویم.

وی درباره اینکه آیا سپاهان می‌تواند از این شرایط خارج شود یا نه، افزود: ما در روزهای سخت همیشه بهتر کار کرده‌ایم چه زمانی که فوتبال بازی می‌کردم و چه در زمان مربیگری. قطعاً می‌توانیم شرایط را بهتر کنیم. ما در شروع فصل شرایط خوبی نداشتیم و چند بازی از دست دادیم. سپس مجبور شدیم بازی‌های ریسکی انجام دهیم که این موضوع بیشتر مواقع به ضرر ما شد.

مربی تیم سپاهان درباره اینکه آیا به عنوان سرمربی روی نیمکت می‌نشیند و این مسئله تداوم خواهد داشت یا خیر، اظهار داشت: به این چیزها توجه ندارم همه هدف ما این است که شرایط خوبی ایجاد کنیم تا سپاهان از وضعیتی که دارد بیرون بیاید. خود من به شخصه دوست دارم در این تیم تأثیرگذار باشم. فکر می‌کنم امکان این مسئله هست و پتانسیل این موضوع در تیم ما وجود دارد. مهم نیست که برای یک بازی باشم یا تا آخر فصل اما برای من مهم این است که تأثیرگذار باشم و حتی اگر یک بازی هم روی نیمکت سپاهان بنشینم می‌خواهم به وضعیت این تیم کمک کنم.

قنبری در مورد اینکه چه کسی سرمربی سپاهان خواهد شد و تکلیف نیمکت این تیم چه می‌شود، اظهار داشت: باور کنید به هیچ وجه پیگیر این مسائل نیستم و در حال حاضر همه تمرکزم روی نتیجه‌گیری و موفقیت سپاهان است. توجهی ندارم چه کسی می‌آید و می‌رود. مهم‌ترین موضوع برای ما سپاهان است و باید کمک کنیم تا تیم از این شرایط سخت بیرون بیاید. بهبود وضعیت سپاهان به اینکه چه کسی می‌آید یا نه ارجحیت دارد.

مربی سپاهان در مورد اینکه تکلیف مدیرعامل این باشگاه چه خواهد شد، گفت: باور کنید از این مسئله هم بی‌خبرم من از روزی که کار را در دست گرفته‌ام دو ساعت قبل از تمرین و دو ساعت بعد از تمرین در اتاق فنی پیگیر کارها هستم و به این مسائل توجهی نمی‌کنم. البته ابتدای هفته صحبت‌هایی انجام شد اما از روز یکشنبه تا امروز همه فکر و تمرکز من موفقیت سپاهان است.

وی درباره بازی با فولاد که روز جمعه در اصفهان انجام می‌شود، اظهار داشت: شرایط فولاد در ابتدای فصل برعکس ما بود البته با تأثیرگذاری پورموسوی نتایج خوبی گرفتند به حدی که نه خودشان و نه هواداران‌شان جایگاه‌شان را باور نداشتند. اما الان می‌توانم بگویم آنها از خوب‌های لیگ ما هستند و می‌دانیم که روز جمعه بازی سنگینی در پیش داریم. ما به دنبال ارائه یک بازی خوب هستیم و امیدوارم نتایج خوبی بگیریم تا هواداران‌مان خوشحال شوند.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال