قهرمانان کشتی و تیراندازی به روستاهای محروم مرزی رفتند

جمعی از قهرمانان ورزشی کشور با حضور در روستاهای مرزی استان خراسان جنوبی به مردم این مناطق محروم کمک کردند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در ادامه اقدامات خیرخواهانه جمعیاز قهرمانان ورزشی کشورمان در استانهای محروم کشور،  این بار نجمه خدمتی دارنده مدال‌های طلا و نقره بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچون در رشته تیراندازی، میمنت قاسم آبادی قهرمان کشتی کلاسیک بانوان، کمیل قاسمی دارنده مدال های طلا و نقره المپیک به همراه رسول خادم با یکدیگر همسفر شدند. این قهرمانان ورزشی با حضور در روستاهای مرزی شهرستان نهبندان استان خراسان جنوبی با کشور افغانستان با توزیع بسته های غذایی و بهداشتی به مردم این مناطق کمک کردند و از نزدیک پای مشکلات و درخواست‌های آنها نشستند.

این کمک ها در قالب موسسه فرهنگی و خیریه خادمین امام علی ابن ابیطالب(ع) از زمان شیوع کرونا در شهرها و مناطق روستایی محروم از جمله در مناطق مرزی سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی، خوزستان، گلستان و مناطقی از اطراف شهر تهران و چند منطقه دیگر از کشور با کمک خیرین انجام شده و تاکنون ۱۳ هزار بسته غذایی میان مردم مناطق محروم بالخصوص زنان سرپرست خانوار توزیع شده است.

این موسسه خیریه که با کمک های مردمی اداره می شود، علاوه بر این کمک ها به کار ساخت واحدهای مسکونی و مدرسه‌سازی در برخی مناطق روستایی محروم نیز مبادرت می‌کند.

بیشتر بخوانید:

جسد قهرمان کشتی المپیک پیدا شد!

پیروزی مقتدرانه رقیب حسن یزدانی در تگزاس آمریکا

 

 

تگ ها


کمیل قاسمی نجمه خدمتی امداد رسانی فدراسیون کشتی کشتی