قهرمانی بیرالوند در وزنه برداری جوانا ن جهان

دارنده مدال طلای وزنه برداری جوانان جهان گفت: کسب این مدال طلا با پیش بینی های کادر فنی رقم خورد و برخواه و خورشیدی فر نقش مهمی در مدال آوری ام داشتند ......

دارنده مدال طلای وزنه برداری جوانان جهان گفت: کسب این مدال طلا با پیش بینی های کادر فنی رقم خورد و برخواه و خورشیدی فر نقش مهمی در مدال آوری ام داشتند ...

دارنده مدال طلای وزنه برداری جوانان جهان گفت: کسب این مدال طلا با پیش بینی های کادر فنی رقم خورد و برخواه و خورشیدی فر نقش مهمی در مدال آوری ام داشتند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، رضا بیرالوند ملی پوش طلایی ایران درباره کسب مدال طلای دسته 105 کیلوگرم رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان به میزبانی ژاپن، گفت: خیلی خوشحالم که توانستم مدال طلا را برای کشورم به دست بیاورم و بار دیگر پرچم سه رنگ ایران را در مسابقات بین المللی به اهتزاز درآورم. سال قبل در تفلیس سه مدال برنز گرفته بودم ولی امسال حتی با حضور در دسته 105 کیلوگرم با زحمات کادر فنی خوشرنگ ترین مدال را کسب کردم.

بیرالوند در خصوص نقش موثر کادر فنی در کسب مدال طلای دسته 105 کیلوگرم برای ایران گفت: مربیان تیم ملی با شناخت از شرایط مسابقه و حریفانم در دسته 94 کیلوگرم تصمیم بسیار مهمی را برای مدال آوری گرفتند. این تاکتیک کادر فنی در هر دو وزن جواب داد و اورامه در دسته 94 کیلوگرم مدال برنز گرفت و من هم به نشان طلا رسیدم. به طور حتم کسب این مدال با ارزش برای تیم ملی جوانان با پیش بینی های فنی محمد حسین برخواه و علی اکبر خورشیدی رقم خورد.

وی ادامه داد: برای کسب مدال طلا در رقابت های جهانی از تمامی کسانی که برای من زحمت کشیدند تشکر می کنم و امیدورام در مسابقات آتی مدال های زیادی را برای کشورم به دست بیاورم.

تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری، پس از مراسم اهدای مدال دسته 105 کیلوگرم، در جمع ملی پوشان و اعضای تیم ملی حضور پیدا کرد و کسب این مدال طلا را به رضا بیرالوند، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری ایران و اعضای کادر فنی تبریک گفت.