قهرمانی تیم کشتی آزاد جوانان ایران در آسیا

تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران پیش از مسابقه فینال وزن ۹۶ کیلوگرم، با کسب دو مدال طلا، دو نقره و دو برنز، قهرمان زودهنگام آسیا شد ......

تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران پیش از مسابقه فینال وزن ۹۶ کیلوگرم، با کسب دو مدال طلا، دو نقره و دو برنز، قهرمان زودهنگام آسیا شد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که روز گذشته در روز نخست این رقابت ها و در جریان رقابت های دو وزن ابتدایی به یک مدال برنز رسیده بود، امروز (یکشنبه) در ۶ وزن پایانی ۵ کشتی گیر در فینال و یک کشتی گیر در رده بندی داشت.

در جریان رقابت های روز پایانی ، نادر نصری در دیدار رده بندی وزن ۵۵ کیلوگرم یا پیروزی ۱۰ بر صفر مقابل هونگ چانگ از چین موفق به کسب مدال برنز شد.

یونس امامی در دیدار فینال وزن ۶۰ کیلوگرم مقابل شاروان از هند، ۹ بر ۲ با ضربه فنی شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۶۶ کیلوگرم امیرحسین حسینی، در دیدار نهایی مقابل ریوما آندراکو از ژاپن ۸ بر ۶ شکست خورد و به نقره رسید.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد متقی نیا در دیدار فینال ۱۴ بر ۳ عیسی شاپیف از ازبکستان را برد و صاحب گردن آویز طلا شد و در وزن ۸۴ کیلوگرم نیز احمد بذری در دیدار نهایی ۶ بر ۵ دیپاک پونیا از هند را ۶ بر ۵ مغلوب کرد و دومین مدال طلای ایران در این رقابت ها را بر گردن آویخت تا با کسب این مدال، ایران با ۲ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز عنوان قهرمانی زودهنگام این مسابقه ها را از آن خود کند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در ادامه این رقابت ها یک نماینده دیگر دارد که قرار است دانیال شریعتی نیا در وزن ۹۶ کیلوگرم برای کسب مدال طلا مقابل حریفی از قرقیزستان به روی تشک برود.

روز گذشته نیز شایان جلیل زاده در سنگین وزن به مدال برنز رسید و فاتحی در سبک وزن نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

 

تگ ها


اخبار روز کشتی