قهرمانی: جای جبران وجود دارد / ویدئو چک تنش‌ها را از بین برد

سرمربی تیم والیبال بانوان شهرداری قزوین پس از شکست تیمش مقابل پیکان گفت: جای جبران وجود دارد چرا که دور برگشت با پیکان دیدار خواهیم داشت....

به گزارش خبرنگار مهر در روز نخست مرحله نهایی رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان تیم شهرداری قزوین با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم پیکان شد.

اکرم قهرمانی سرمربی تیم والیبال بانوان شهرداری قزوین پس از شکست تیمش مقابل پیکان گفت: پیکان بازیکنان باتجربه‌ای دارد. بازیکنانم مقابل پیکان نمایش خوبی داشتند و یک ست نیز از این تیم گرفتند. اگر در ست چهارم خطاهای فردی کمتر بود نتیجه تغییر و حتی ممکن بود بازی را پیروز شویم.

سرمربی تیم والیبال بانوان شهرداری قزوین ادامه داد: با نتیجه ۳ بر یک بازی را واگذار کردیم اما جای جبران وجود دارد چرا که در دور برگشت با پیکان دیدار خواهیم داشت. هدف من استفاده از بازیکنان جوان است متأسفانه یکی از بازیکنان اصلی مان دچار آسیب‌دیدگی شد و نتوانستیم از او در این دیدار استفاده کنیم اگر او در بازی حضور داشت قطعاً نتیجه تغییر و روان تر بازی می‌کردیم. امیدوارم در دور برگشت نتیجه را جبران کنیم.

قهرمانی در پایان درباره استفاده از ویدئو چک در مسابقات نیز گفت: استفاده از ویدئو چک تنش‌ها را در مسابقات از بین برد. بازیکنان با آرامش بیشتری کار کردند. امیدوارم همیشه در ورزش بانوان از این سیستم استفاده شود، مربیان نیز با خیال آسوده کنار زمین کار خود را دنبال خواهند کرد.

تگ ها


والیبال والیبال بانوان لیگ والیبال بانوان