قهرمانی شاگردان ژاوی در سوپرجام قطر

تیم فوتبال السد در دیدار سوپرجام قطر به مصاف الدحیل رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان ژاوی به پایان رسید...

به گزارش مدال، مسابقه سوپرجام فصل ۱۹-۲۰۱۸ فوتبال قطر موسوم به «شیخ جاسم کاپ»، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم جاسم بن حمد دوحه بین تیم‌های السد، قهرمان لیگ ستارگان و الدحیل، قهرمان امیر کاپ برگزار شد تا این دو تیم در طول دو هفته، سومین بازی را برابر هم انجام دهند.
السد که مثل دو بازی اخیرش برابر الدحیل نمایش بهتری از ابتدای مسابقه ارائه می‌کرد، در دقیقه ۱۳ روی حرکت تکنیکی و تماشایی اکرم عفیف که سه مدافع الدحیل را فریب داد، با پاس در عرض او و شوت زمینی علی اسد گل اول را به ثمر رساند.
در آن سوی میدان الدحیل دو هفته قبل در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به تساوی خانگی برابر السد رسیده و در دیدار برگشت با نتیجه ۳ بر یک شکست خورده بود، نتوانست تا پایان مسابقه گل خورده را جبران کند و با دو اخراجی که در دقایق ۶۸ و ۱+۹۰ داد، شکست خورد.
شاگردان ژاوی بعد از موفقیت در شکست الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا، امشب هم توانستند با نتیجه یک بر صفر حریف پُرستاره خود را مغلوب کنند تا به عنوان قهرمانی در شیخ جاسم کاپ (سوپر کاپ فوتبال قطر) برسند.

بیشتر بخوانید:

عربستان صاحب لیگ فوتبال زنان شد

تگ ها


السد قطر الدحیل لیگ ستارگان قطر ژاوی هرناندز الدحیل السد Stars League فوتبال