قهرمانی قاطع رئال مادرید در لالیگا ۲۰۲۱

رئال مادرید در سال ۲۰۲۱ توانست با قاطعیت بیشترین امتیاز را در میان دیگر تیم های حاضر در لالیگا به دست بیاورد....

به گزارش "ورزش سه"، دیگر چیزی به پایان سال ۲۰۲۱ نمانده و ۳۱ دسامبر بازی بین والنسیا و اسپانیول، پایان بخش فوتبال اسپانیا در این سال خواهد بود. رئال مادرید در سال ۲۰۲۱ توانست بیش از هر تیم دیگری امتیاز کسب کند. کهکشانی ها با هدایت زیدان و کارلو آنچلوتی ۹۷ امتیاز به دست آوردند و پس از این تیم سویا با ۸۹ امتیاز موفق ترین تیم لالیگا در سال ۲۰۲۱  لقب گرفت. اتلتیکو و بارسا نیز در رده های بعدی قرار گرفتند.

رئال مادرید سال ۲۰۲۱  را با برتری ۲-۰ بر سلتا در ورزشگاه دی استفانو شروع کرد. مارکو آسنسیو و لوکاس واسکز زننده دو گل رئال بودند. در نیم فصل دوم فصل گذشته لالیگا رئال تنها به لوانته باخت و در مجموع ۵۱ امتیاز کسب کرد. تیم تحت هدایت زیزو در نهایت رقابت قهرمانی را به اتلتیکو واگذار کرد. رئال تنها یک امتیاز تا قهرمانی فاصله داشت.

فصل جدید را رئال با کارلو آنچلوتی شروع کرد و پس از ۱۹ بازی توانست ۴۶ امتیاز کسب کرده و با یک بازی و هشت امتیاز بیشتر از سویا صدرنشین بلامنازع لالیگا شود.

در نیم فصل اول رئال تنها به اسپانیول باخت و با ثبات ترین تیم لالیگا بود. 

۹۷ امتیاز سال ۲۰۲۱ به رئال برای کسب جام کمکی نکرد و باید دید روند عالی این تیم در سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد داشت و منجر به کسب جام می شود یا خیر.

تگ ها


زیدان سویا اتلتیکو مادرید کارلو آنچلوتی رئال مادرید بارسلونا