قهرمانی لالیگا بدون بازی دوباره برای بارسلونا

تیم بارسلونا می‌تواند بدون انجام بازی به قهرمانی لالیگا برسد....

تیم بارسلونا می‌تواند قبل از بازی کردن دوباره قهرمان شود.
به گزارش مدال، بارسایی‌ها که شب گذشته با نتیجه ۲-۰ آلاوز را شکست دادند می‌توانند بدون انجام بازی باز هم قهرمان لالیگا شوند. اتلتیکو مادرید امشب به مصاف والنسیا خواهد رفت اما با توجه به فاصله ۱۲ امتیاز فعلی بارسا (با ۱ بازی بیشتر) آن‌ها باید منتظر لغزش بارسا بمانند. اتلتیکو پس از والنسیا، شنبه عصر به مصاف وایادولید می‌رود و دیدار بعدی بارسلونا شنبه شب مقابل لوانته برگزار خواهد شد اما در ۳ حالت بارسایی‌ها قبل از انجام دیدار شنبه شب قهرمان خواهند شد.
۱ – درصورت شکست اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا، بارسایی‌ها تا پایان لیگ ۴ بازی خواهند داشت و ۱۲ امتیاز از اتلتیکو جلو هستند و باتوجه به نتیجه دیدار مستقیم، بلوگرانا قهرمان لالیگا می‌شود.
۲ – اگر اتلتیکو مقابل والنسیا و وایادولید مساوی کند، اتلتیکو با ۱ بازی بیشتر هم شانس قهرمانی را از دست می‌دهد و با اختلاف امتیاز ۱۰ امتیاز در ۳ بازی، باز هم بارسا قهرمانی را به دست می‌آورد.
۳ – اگر اتلتیکو مادرید والنسیا را شکست دهد و به وایادولید ببازد هم فاصله دو تیم به ۹ امتیاز می‌رسد و با توجه به ۳ بازی باقی‌مانده و نتیجه دیدار رو در رو، بارسا قهرمان خواهد شد.

 

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال