قهرمانی لیورپول و فرار اسطوره‌های منچستر از توئیتر!

قهرمانی شب گذشته لیورپول در لیگ برتر که پس از ۳۰ سال رخ داد، باعث شده تا موج کنایه ها به سمت ریو فردیناند و گری نویل سرازیر شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گری نویل و ریو فردیناند دو ستاره سابق تیم فوتبال منچستریونایتد، پس از مسجل شدن قهرمانی لیورپول در لیگ برتر، تصمیم جالبی گرفتند: فرار از توئیتر!

قهرمانی لیورپولی‌ها به طرفداران این تیم بهانه‌ای داد که سه دهه طعنه و کنایه‌های هواداران رقیب به خصوص منچستریونایتدی‌ها را پاسخ دهند و در این میان انتظار می‌رود دو ستاره سابق شیاطین سرخ، ریو فردیناند و گری نویل به خاطر همه آنچه که در سال‌های اخیر به‌عنوان مفسر و کارشناس تلویزیونی درباره ناکامی‌های رقیب مرسی‌ساید در فتح لیگ برتر بیان کردند، بیشتر هدف واقع شوند.

در نهایت خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد این اتفاق رخ داد و تنها لحظاتی بعد از مسجل شدن قهرمانی لیورپولی‌ها بود که جیمی کاراگر، مدافع و کاپیتان سابق این تیم توئیتی منتشر کرد که در آن عکس فتوشاپ شده نویل با پیراهن لیورپول همراه با هشتگ ۱۹ (تعداد قهرمانی‌های لیورپول در لیگ) دیده می‌شد. لحظاتی قبل از انتشار این توئیت، نویل یک پست با ایموجی خداحافظی منتشر کرده بود که نشانه‌ای از احتمال خروج او از این شبکه اجتماعی برای فرار از موج طعنه و کنایه‌ها هواداران لیورپول بود.

کاراگر در پستی دیگر هم نوشت: «کسی گری نویل را ندیده. گری کجاست؟» و در کنار آن هم یک عکس یک بلیت هواپیما از منچستر به مقصد پاپوا گینه‌نو به نام گریل نویل را منتشر کرد.

خیلی طول نکشید که فردیناند هم اعلام کرد می‌‌خواهد مدتی از توئیتر دور شود و گویا دلیل او هم مشابه به همان چیزی است که نویل را فراری داده است. او نوشت: اهالی توئیتر... چند هفته دیگر می‌بینم‌تان!

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


گری نویل جیمی کاراگر تیم ملی انگلیس ریو فردیناند والنسیا فوتبال جهان لیورپول منچستر یونایتد فوتبال