قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شدنی است

وزیر ورزش و جوانان گفت: امید زیادی داریم تا پرسپولیس بتواند به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا از سد تیم کره‌جنوبی بگذرد و قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان  در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره شانس ایران برای میزبانی جام ملت‌های آسیا سال ۲۰۲۷،  گفت: فدراسیون فوتبال مدارک لازم را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و با توجه به ورزشگاه‌های خوبی که در تهران، تبریز، اصفهان، شیراز، اهواز و مشهد با ظرفیت‌های بالای ۳۰ هزار نفر داریم و جایگاه ما هم در فوتبال آسیا مناسب است، امیدواریم که میزبانی این مسابقات به کشورمان برسد.

وی با اشاره به حضور پرسپولیس در فینال قهرمانان، افزود: امید زیادی داریم تا پرسپولیس بتواند به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا از سد تیم اولسان هیوندای کره‌جنوبی بگذرد و قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود و این مهم شدنی است.

وزیر ورزش و جوانان همچنین درباره خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، گفت: پیگیر خصوصی‌سازی این دو باشگاه هستیم و امیدوارم آخرین مجامع را برگزار کنیم و بعد از آن با حضور در شورای پذیرش بتوانیم شرایط جدیدی را به وجود آوریم.

سلطانی فر درباره پاداش در نظر گرفته شده برای قهرمانی احتمالی پرسپولیس، اظهار داشت : رئیس جمهور اعلام کردند هدیه و پاداش ویژه‌ای که در شان بازیکنان باشد برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

وی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، افزود: از ۱۵ دی ماه مراحل ثبت نام کاندیداها برای انتخابات آغاز می شود و یک پروسه ۷۰ روزه است و انتخابات هم قبل از نیمه اسفندماه برگزار خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان درباره اینکه گفته شده نفراتی که در قرارداد «مارک ویلموتس» دخیل بودند، حق شرکت در انتخابات را ندارند، گفت: من چنین چیزی را نشنیدم و اطلاعی ندارم.

سلطانی فر اظهار داشت: با توجه به وقتی که تا نیمه دی ماه داریم، وکلای فدراسیون به کمک چند وکلای خارجی مشغول تهیه لایحه دفاعیه نهایی برای ارسال به دادگاه بین‌المللی (CAS) هستند و سپس باید منتظر بمانیم تا رای نهایی صادر شود.

بیشتر ببینید:

حمایت دولت از پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا/ ویدیو

پیش بینی میرشاد ماجدی از شانس پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا

 

 

تگ ها


فدراسیون فوتبال تیم فوتبال پرسپولیس لیگ قهرمانی فوتبال آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا مسعود سلطانی فر انتخابات فدراسیون فوتبال فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال