قهرمان اروپا، مقصد مورد علاقه ارلینگ هالند

بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند، مایل است در صورت جدایی از این باشگاه راهی چلسی شود....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت شدیدی بین بزرگ‌ترین باشگاه های فوتبال اروپا برای به خدمت گرفتن ارلینگ هالند در جریان است. با این حال قهرمان اروپا یعنی چلسی قصد دارد در آن به پیروزی رسیده و ستاره نروژی را به خدمت بگیرد.

در واقع رومن آبراموویچ، مالک متمول و روس باشگاه چلسی، می‌خواهد تمام تلاش خود را برای جذب یکی از امیدهای کسب توپ طلا در آینده، انجام دهد و او را به جمع شاگردان توماس توخل اضافه کند.

طبق اعلام منابع انگلیسی باشگاه لندنی اخیراً با مدیر برنامه‌های ارلینگ هالند یعنی مینو رایولا تماس هایی برقرار کرده و گزارش‌ها حاکی از آن است که خود این بازیکن نیز به حضور در استمفوردبریج علاقه‌مند است. با این وجود باشگاه فعلی هالند یعنی دورتموند هرگونه جدایی این بازیکن در تابستان پیش رو را رد و برای فروش این ستاره ۲۰ ساله مبلغ هنگفتی درخواست کرده است.

دورتموند مبلغ درخواستی خود برای فروش ارلینگ هالند را ۱۸۰ میلیون یورو تعیین کرده اما باشگاه چلسی و در راس آنها رومن آبراموویچ به دنبال تامین هزینه‌های مالی این انتقال هستند چرا که او هرگز دوست ندارد در تابستان آینده با تیم‌هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد و منچسترسیتی برای جذب ستاره نروژی رقابت کند و در واقع به دنبال این است که در همین تابستان جذب هالند را نهایی کند.

اما نشریه دیلی تلگراف انگلیس در یک گزارش دیگر مدعی شده که خود هالند علاقه زیادی به حضور در باشگاه لندنی چلسی دارد و حتی اگر این انتقال در تابستان پیش رو نهایی نشود او حاضر است یک سال برای چلسی صبر کند و در تابستان بعدی به این تیم ملحق شود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال