قهرمان ووشوی جهان: به طلای بازی‌های آسیایی جاکارتا فکر می‌کنم

قهرمان ووشوی جهان گفت: از امروز فقط به طلای بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی می اندیشم ......

قهرمان ووشوی جهان گفت: از امروز فقط به طلای بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی می اندیشم.

منطقه زنجان، محسن محمدسیفی در حاشیه مراسم استقبال از وی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهاردهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان با حضور بیش از 60 کشور در کازان روسیه برگزار شد و از سطح کمی و کیفی بسیار بالایی برخوردار بود.

وی با اشاره به اینکه کشورهای آسیایی با تمام توان در این دوره از رقابت های جهانی حضور یافته بودند، ادامه داد: با توجه به اینکه سال آینده شاهد برگزاری بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی خواهیم بود، لذا کشورهای آسیایی از آوردگاه روسیه به عنوان محک جدی خود برای حضوری قدرتمند در بازی های آسیایی استفاده کرده و با تمام توان در این رقابت ها شرکت کرده بودند.

پرافتخارترین ووشوکار ایران با بیان اینکه کشورهای زیادی در رشته ووشو سرمایه گذاری کرده اند و همین امر باعث شده است که هر سال کسب مدال در این رشته سخت تر از ادوار گذشته شود، تصریح کرد: کسب چهار مدال طلا و یک نقره رقابت های جهانی از سال 2009 تا به امروز حاصل تلاش شبانه روزی و نیز همراهی مربی ارزنده خودم، رامین موحدنیا بود که این فرصت را برای من فراهم کرد تا امروز در این جایگاه قرار گیرم.

محمدسیفی با اشاره به اینکه برنامه ریزی فدراسیون ووشو برای این مسابقات بسیار خوب بود، افزود: همین برنامه ریزی دقیق باعث شده تا تیم ملی ایران در مجموع دو بخش تالو و ساندای آقایان و بانوان بالاتر از کشور چین که خود مهد ووشو در جهان است، ایستاده و قدرت اول این رشته در دنیا لقب بگیرد که این خود حاکی از آن است که فدراسیون شرایطی را به وجود آورد که ورزشکاران بتوانند با کمترین دغدغه در این آوردگاه جهانی حضور داشته باشند.

این قهرمان زنجانی خاطرنشان کرد: اولویت امروز من بعد از رقابت های جهانی، کسب مدال طلای بازی های آسیایی در جاکارتای اندونزی است که امیدواریم با پشت سر گذاشتن تمرینات خوب و حمایت همیشگی مربیان، به این مهم دست یابم.

تگ ها


اخبار روز المپیک