قهرمان کشتی جهان به کوره‌پز خانه‌های تهران رفت

مشارکت قهرمانان ملی و نامدار ورزشی کشورمان برای رساندن اقلام ضروری اهدایی خیرین به مردم مناطق محروم همچنان ادامه دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در ادامه حضور قهرمانان ملی ورزشی کشورمان در مناطق محروم کشور، این بار حسن رحیمی قهرمان کشتی آزاد جهان و  دارنده مدال برنز المپیک ریو ۲۰۱۶ با حضور در کوره پزخانه‌های اطراف شهر تهران ضمن دیدار با مردم این مناطق، کمک‌های جمع آوری شده توسط خیرین را میان مردم محروم توزیع کرد.

وی همچنین پای صحبت های مردم این مناطق نشست و در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفت تا در صورت امکان بتواند این مشکلات را به خیرین انتقال داده و نیاز های این هموطنان محروم را برآورده سازد.

با کمک خیرین این موسسه تا امروز نزدیک به ۱۵۰۰۰ بسته موادغذایی میان همین تعداد خانوار بدون پس‌انداز که بخش قابل توجهی از آنان زن سرپرست بوده‌اند، از محل کمکهای مردمی تامین و درب منازل توزیع شده است.

حسن رحیمی مدتهاست با برخی کشتی‌گیران و چهره های مطرح ورزش همچون رسول خادم، کمیل قاسمی، احسان لشکری، امیر توکلیان، علی اصغر بذری، عباس طحان، هادی حبیبی، رضا لایق، عزت الله اکبری، مهدی برائتی، سجاد گنج‌زاده، بهمن عسکری، نجمه خدمتی، نیلوفر اردلان، میمنت قاسم آبادی و جمعی دیگر از ورزشکاران رشته‌های مختلف به همراه پرویز پرستویی بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون در این کار خیر حضور دارند.

بیشتر بخوانید:

عزم فدراسیون کشتی برای آغاز «تمرینات قرنطینه‌ای» پس از هماهنگی!

حمایت رییس کشتی آسیا از کاندیداتوری سوریان

 

 

تگ ها


حسن رحیمی کشتی موسسه خیریه کشتی