قهر سه ستاره تیم ملی والیبال از مراسم رژه

کاروان ایران در حالی رژه رفت که سه ملی پوش والیبال کشورمان به نام های سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی در اقدامی عجیب و قابل تأمل غیبت داشتند ......

کاروان ایران در حالی رژه رفت که سه ملی ‌پوش والیبال کشورمان به نام ‌های سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی در اقدامی عجیب و قابل تأمل غیبت داشتند.

کاپیتان و دو بازیکن تیم ملی در اعتراض به کار کمیته ملی المپیک که برای امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال لباس تهیه نکرده بود، در مراسم رژه شرکت نکردند.

امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال در همان اولین روزی که به همراه ملی پوشان به ریو رسید، از درگذشت پدرش با خبر شد اما با این حال تیم را تنها نگذاشت. حالا چرا کمیته ملی المپیک نتوانسته برای سرپرست تیم ملی برای مراسم رژه لباس تهیه کند ، سوالی است که باید از مسئولان کمیته ملی المپیک پرسید.

اما نسبت به این اتفاقات محمد موسوی و سعید معروف خیلی زود در صفحات مجازی به این ماجرا واکنش نشان دادند.

سعید معروف قبل از شروع مراسم افتتاحیه با انتشار عکسی در اینستاگرامش از امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران نوشت: سرپرستی که با وجود غم از دست دادن پدر، تیمو تنها نذاشت تا به مشکل برنخوریم و کاروانی که حتی لباس به ایشون نداد تا بتونه تو مراسم افتتاحیه شرکت کنه. اینجا علی رغم وجود مدالهای رنگارنگ، جای مدال انسانیت خالیست. بدون تو حتی افتتاحیه المپیک هم برای ما معنا ندارد.

کاپیتان تیم ملی با این پیام از سرپرست تیم ملی حمایت کرد. البته او اعلام کرد که مراسم افتتاحیه را از محل اسکان تیم ملی از طریق تبلت تماشا کرده اند.

تگ ها


اخبار روز والیبال