قوانین رسانه ای برای نامزدهای ریاست فدراسیون

فدراسیون فوتبال برای نامزدهای ریاست و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال قوانین رسانه ای در نظر گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، سایت فدراسیون فوتبال در این باره می نویسد: با توجه به آغاز ثبت نام نامزدهای پست هیات رییسه فدراسیون فوتبال از روز ۱۴ دی ماه سال ۹۹ موارد ذیل اطلاع رسانی می شود:

۱_با عنایت به لزوم حفظ و تامین آرامش در فضای فوتبال کشور، کمیته های ذیصلاح فدراسیون مسولیت رصد کلیه مصاحبه های کاندیداهای هیات رییسه فدراسیون را برعهده دارد و بر این اساس در صورت ایراد سخنان خارج ازتعهدات این کمیته ها موضوع را از طرق مقتضی پیگیری خواهند کرد.

۲_با توجه به محدودیت های محل استقرار ساختمان فدراسیون فوتبال و با توجه به مصوبه ستاد کرونا در فوتبال امکان گفت و گو توسط خبرنگاران در محدوده و کوچه منتهی به ساختمان فدراسیون کما فی السابق وجود نخواهد داشت.

۳_با تاکید بر ضرورت ارائه فرصت مناسب به کلیه نامزدها، هماهنگی های آتی دراین باره جهت ارائه برنامه های آنان توسط روابط عمومی فدراسیون به انجام خواهد رسید.

۴_فدراسیون فوتبال مسولیتی در قبال شایعات منتشره پیرامون برگزاری انتخابات ندارد و منابع رسمی فدراسیون تنها مراجع رسمی جهت اطلاع رسانی در این باره هستند.

۵_فدراسیون در پایان مراحل بررسی نسبت به اطلاع رسانی درباره افراد تایید صلاحیت شده از طریق دبیرخانه مجمع فدراسیون اقدام خواهد کرد.

تگ ها


فدراسیون فوتبال